e-ticaret kurarken bilmeniz gerekenler

Sen, Äôve online ürün satmak istiyorum karar ama don, AOT nerede baslar biliyor. Online satis için, sitenin en önemli parçalarindan bir ödeme ag geçidi, ödeme islemleri, bir tüccar hesabi / banka, ve mal tanitimi için bir yoldur. Ikincisi genellikle bir web sitesi barindirma hizmeti ile birlikte olabilir.

Sitenizde bir islem islenecek nereye gittigini bir ödeme kapidir. Eger bir islem yapmak her zaman her zaman ag geçidi sona erecek. Ag geçidi alinmakta olan para gitmek gerekir islem söyler. Islemleri gidecek varsa, o zaman sadece web sitenizde oturup ve kazandi, müsteriden para almak AOT, çünkü bu islem için çok önemlidir.

Ödeme daha sonra isleme ve para toplamak ve lütfen hangisi banka içine yatirabilirsiniz ticari bankaya gönderilen ag geçidine alir bir kez. Bu, henüz para yok, ve bir geri ödeme süreci ise bir geri ödeme yapmaniz gereken zaman, para sizin ticari banka çikip gidiyor oldugunu bilmek önemlidir AOS. Her sey bir kez, AOS para müsteri almak, ancak yeterli hesabinizda para geri ödeme sorunu için emin olmak gerekir dengelemek olacaktir.

Tüccar hesaplari gelmek oldukça kolaydir. Bir tüccar hesabi / ödeme ag geçidi için kayit oldugunuzda genellikle paketi sunulmaktadir. Bir islem isleme sonra para nereye yerlestirilecegini tüccar hesabidir. Para sen islendikten bir siparis bir geri ödeme yaptiginizda nereden geldigini de, öyle. Bir kez bu hesapta para var, size istediginiz herhangi bir bankaya transfer, ancak sadece emin olmak için gereken para iadesi için orada yeterli oldugunu böylece taslak üzerinde yanlislikla degil, AOT.

Web sitesi size mal reklamini nasil. Çevrimiçi isleme kapasitesine sahip bir web sitesi, hem de ödeme ag geçidi entegre yetenegi istiyorum. Web sitesi üzerinden yerlestirilir Bu önemli bu yüzden siparis ag geçidi gidin. Ag geçidi degil, AOT web sitesi ile entegre, daha sonra sirayla sadece orada oturup ve elle islem sürecinde gerekir.

El ile islem isleme çevrimiçi dünyada bir yasadisi haline geliyor seydir. Ne bu yapmaniz gereken tam kredi karti numarasi ya da numarasi kontrol / yönlendirme oldugunu. Bu, bu gibi bilgileri toplayabilir orada casus yazilim ve virüs tüm göz önüne büyük bir güvenliktir. Ancak, henüz çok bu süreç hala gerçeklesecek, ama çok hassas bilgileri oldugu gibi idareli kullanmak için emin olabilirsiniz, yasadisi olmamistir.