ev merkezli isletmeler için E-ticaret ve vergi indirim büyüme

E-ticaret büyüme

Insanlarin e-ticaret devrimin basindan bu yana kisa sürede is yapma seklinizi tüm degisiklikleri inanilmaz. E-ticaret devrim internet erken dönemlerinde tahmin edilmistir. World wide web getirdigi süpürme is degisiklikleri tahmin edenler onlar hakkinda konusuyorduk biliyordu.

E-ticaret devrimi müsterilerinin ilk günlerinde internette biri için kredi karti bilgilerini vermek için isteksiz. Onlar sayi sahtekarlikla kullanilacak korkuyorlardi. Zaman ve artan güvenlik, tüketicilerin artik kredi karti numaralari vermek için tereddüt. Aslinda, kisi su anda online onlar için geçerlidir.

E-ticaret devrim var is hemen hemen her türlü yer vardir. Bu artik okul çagindaki çocuklarin, özellikle de evlerinde internet erisimi olmayan insanlarin ögrenmek için alisilmadik hale geliyor. Hemen hemen her isyerinde internet kullaniyor. Insanlar yeni ürün veya kazançlarini artirmak için nasil bilgileri istiyorum, özellikle de bilgi istediginizde web ilk gitmek için ögrendim. Bazi insanlar bile sosyal yasam çevrimiçi çok yapmak. Bugün çocuklar giderek web anlayisli, çünkü bu sadece büyümeye devam edecektir.

E-ticaret bireylere fiyat ve zaman tasarrufu hem de sunuyor. Biz giderek daha yogun hale geldikçe, bunun yerine magazadan magazaya sürüs ürünleri bulmak için çevrimiçi gitmek için hizlidir. Çogu zaman da ürünün nakliye için ödedikten sonra, daha ucuz çevrimiçi.

Eger is yapiyorsaniz, bir web varligi gerekir. Eger bir hesabiniz yoksa potansiyel müsterilere kaybediyorlar. Bu gelecekte daha önemli hale gelecektir. E-ticaret devrimi yakin zamanda sona gitmiyor. Bu üye olmak için zamani.

ev merkezli isletmeler için vergi indirimleri

Evden çalisma büyük bir avantaji bir ev tabanli is isletme vergi yardimlardir. Evden çalisma zaten orada yasamak için ödüyoruz faturalari bölümlerini indirim saglar.

Aslinda evinizde çalisiyorsaniz Eve giderleri düsebilirsiniz. Bu sizin is için ayrilmis bir oda varsa bunu yapmak için en kolay yoldur. Nasil biraz bu oda evin orantili oldugunu, ve bu yüzde kullanarak giderleri düsebilirsiniz anlamaya.

Is yapma yerinizi evinizin% 5 kadar sürer Örnegin, size çalisma gün boyunca isitma giderlerinin% 5 düsebilirsiniz. (Eger hafta sonlari ise yaramazsa Baska bir deyisle, sizin hafta sonlari için düseriz olamaz.) YOu bakim ve onarim için bu tür mortgage faiz gibi ögeleri (degil ipotek kendisi olsa), elektrik, telefon, sigorta ve giderleri düsebilirsiniz . Genel olarak, dogrudan is ile ilgilidir giderlerin kismini düsebilirsiniz.

Siz de, is üzerinde kullanmak miktari ile orantili olarak internet servis saglayici için maliyetleri düsebilirsiniz. Bu is için tamamen kullanilir Eger tüm düsebilirsiniz, ama bunu önce baska bir nedenle kullanmadiginiz emin olmak.

Faaliyet gösteren bir ev tabanli is vergi avantajlari size baska türlü tam olarak ödeme olacagini seyler düseriz saglar. Evden bir is düsünüyorsaniz, bu maliyetleri düsürmek için iyi bir yoldur. Bu evden çalisma sadece bir avantajdir.