geri bir bütçe okul giyim alisveris

Her görkemli yaz sonunda gelir ve ne oldugunu biliyorum … evet, okul alisveris geri döndü. Bu okula giyim geri için alisveris, satin almak için kaç çocuk fark etmez, özellikle sürekli degisen moda trendleri ve pahali markalari ile, çok pahali alabilirsiniz. Peki, nasil onu hayal kirikligi olmadan her seyi çocugunuzun ihtiyaçlarini ve ne istedigini bazilarini almak ve cebinizde bir delik açiyor olabilir? Neyse ki, bir çok seçenek var.

Burada bütçe sadik ve herkes mutlu tutmak birkaç yolu vardir:
1. Her seyden önce, bir liste olmadan ev birakmayin. Temel onlar kesinlikle kot pantolon, ayakkabi, vb çocuklar konusun ve onlar için var ne düsündügünü görmek düsünmek olmasi gerektigini disinda yetistirilen çocuklar ne. Biliyor musun-“Ben de onlari istediginiz kadar Susie kot bu çifti ya da t-shirt bir grafik var!” Önemli Yasal Uyari: liste çalismasi için, sizinle götürün ve takip etmek zorunda.

2. Tamam, liste üzerinden bakmak ve ailenize elverdigi bir bütçe ile geldi. Çocuklarinizin bu bütçe disinda bir sey istiyorsaniz onlar uzlasma gerekebilir bildirin. Onlar sadece bu tasarimci kot için varsa, o zaman gömlek sekilde daha az alacak. Disari çalisir ancak eger, bütçe sadik!

3. Devlet, ilçe veya sehir bir vergi tatil hafta sonu olacak olup olmadigini görmek. Giysi, bilgisayar ve okul malzemeleri vergi ödemekten muaf oldugu bu okul alisveris geri için çok popüler hale gelmektedir. Eger vergi arti ödemek zorunda degilsiniz zaman büyük paralar kaydedebilirsiniz, magaza büyük satis olabilir ve sizin bölgenizde bu yapmaz ise müsteri içeri getirmek için ayni zamanda, bu düsündüren deger olabilir.

4. Çocuklarinizin markali seyler için varsa, en yakin outlet alisveris merkezi ya da alisveris on-line ziyaret edin. Bazi kazi yapmak zorunda kalabilirsiniz, ama kaliteli giysiler üzerinde oldugu için büyük firsatlar vardir. Temelleri, yerel perakende magazalari satin almak için korkmayin. Çok uygun fiyatlarla bu magazalar için serin giyim hatlari olusturmak çok büyük tasarimci var.

5. On-line müzayede kontrol veya takas-karsilamak düzenlemek arkadaslarinizla. Eger bir öge üzerinde teklif verebilirsiniz, size onu harcamak istediginiz maksimum miktarini ayarlamak. El-me-çikislar büyük ve maliyet baska bir sey degildir.

6. Okul giyim alisveris geri için bir baska seçenek kasabasinda konsinye ve tasarruf magazalar kontrol etmektir. Retro ve vintage bu gün serin ve bu magazalarin giysiler için genellikle büyük kaynaklaridir. Tasarruf dükkanlar baska hiçbir yerde bulamayacaginiz serin grafik tee için de mükemmeldir.

7. Son olarak, aslinda erken baslamak iyidir. Mevsim degisikligi ve yapilacak Hangi zaman sahipsiniz. Belki kot için iyi bir fikir sezon sonunda bosluk bunlari satin alirsaniz onlar çalismadan sigdirmak zor, ancak sort, gömlek, agir mont ve terleme tasarruf çünkü, sadece bir sonraki boyutu kalk.

Genellikle biraz çaba gerektirir, ancak herkesi memnun edecek okula giyim için geri çocuklar kiyafeti ancak banka kirmayacak. Küçük bir müzakere, planlama ve raflari ile kazma uzun vadede büyük ödemek.