nasil ag yükleme satici seçmek için

Bilgisayarinizi ag kurulumu planli ve maliyet etkin olmalidir. Saticilari için bilgisayar agi üzerinde teklif ararken asagidaki faktörleri dikkate almalidir:

1. Bu is için yerel
2. Satici, donanim ve yazilim seçenekleri vermelidir
3. Ag sirketi montaji sonra dis kaynak destegi vermelidir
4. Dis kaynak dükkan sizin belli bir sektörü hakkinda bilgi sahibi ve fikir sunmalidir
5. Kurulum bir anahtar, bir yönlendirici, bir sunucu bir yazici ve is istasyonlari içermelidir.

Teknoloji sorunlar da önceden gidermesinden olmalidir – donanim, yazilim, sunucular, anahtarlar, yedekleme cihazlari, kablolar ve ag isletim sistemleri. Bir bilgisayar agi kurmadan önce tüm makinelerde yazilimi çalistirmak için gerekli lisans oldugundan emin olun. Bilgisayar ag kurulumu yaninda kendi kurulus veya dis danismanlari içinde ya, özel bir teknik destek personeli yapi ilerlemelidir. Ag yönetimi için açikça sorumluluk Delege. Ag yüklemeden önce, ayni zamanda kurumsal verileri korumak ve koyunda virüs tutmak için güvenlik mekanizmasi seçmeniz gerekir.

Garanti bilgileri önceden gidermesinden edilmelidir. Ne aliyorsaniz biliyorum. Donanim nereden geliyor. I. E. Bu Dell veya ag geçidi veya Compaq / HP geliyor? Eger seçerseniz adlandirilmis bir marka ürün daha fazla ödemeye hazir. Yerel bir satici seçimi donanim en iyi garanti yoktur anlamina gelir ama tasarruf.

Yüklemek ne parçalari karar verin ve bilgisayariniza satici yüklemeniz gereken parçalar. Bu sekilde tasarruf ve hala arzu performans ve beceri seti alabilirsiniz.

Eger son fatura ödeme önce satici tüm makbuz ve iletisim bilgilerini almak emin olun. Bazi küçük dükkanlar fatura tam olarak ödenir sonra ahold almak zordur.

Http://www.avidware.net bizi ziyaret edin daha fazla bilgi için