nasil festivali çadir seçmek için

Eger sonraki gezi sizinle birlikte alabilir bir festival çadir ariyorsunuz? Birçok kisi bu çadir kamp çadir benzer oldugunu yanlis, ancak bu durum böyle degil. Festival müdavimlerinin ihtiyaçlarina göre kamp farkli ihtiyaçlari vardir, çünkü bu farklidir. Eger bir festival oluyor amaciyla bir çadir satin almaniz gerekir, dikkate alinmasi gereken bazi seyler var. Ihtiyaçlariniza göre en iyi festivali çadir seçmek için nasil ögrenmek için okumaya devam edin.

Dikkate almaniz gereken ilk ve en önemli önemli sey ne festivali tür katilacak olmasidir. Bu, sizin ihtiyaçlariniz için en iyi festivali çadir almak yardimci olacak, çadirda geçirmek zorunda kaç gün karar verecektir. Bir kaya festivale katilmak gerekir Örnegin, o zaman çadirda fazla zaman harcamak zorunda kalmazsiniz. Yani, hatta küçük bir çadir yeterli sizin için daha fazla olacaktir. Bir rönesans festivale katilmak için varsa Öte yandan, o zaman bir gün daha çadirda gerekecektir. Eger elbise degistirmek ve bu nedenle boyut olarak daha büyük olmasi gerekir gerekir. Bu nedenle, yerine bir kubbe çadir bir kare çadir tercih etmelisiniz.

Bir festival çadir bakmak için baska bir sey, adim kolay olmasidir. Sen disinda oldugunuzda çadir tüm gün geçirmek istemiyorum. Bir çadir deneyiminizi göre bir çadir almalisiniz. Eger deneyimsiz ve herhangi bir rahatsizlik olmadan bir çadir istiyorsaniz, o zaman bir pop-up çadir ya da kubbe çadir satin düsünmelisiniz. Bu çadir satin aldiginizda, hatta nasil bir çadir size rehberlik için satici isteyin. Bahçenizde bir deneme isletmesi olabilir. Hatta talihsiz ve görünmeyen durumlarda güvenli hale getirecek bir su geçirmez çadir, arayabilirsiniz durumunda da iyi olacak.

Ayrica bir sundurma ile birlikte bir festival çadir için bakmak gerekir. Küçük bir çadir satin bile, bir sundurma olmalidir. Bu gerektiginde kenara çamurlu çizmeler tutmaya yardimci olacaktir. Son olarak, size satin almak zorunda herhangi bir kamp araçlarin kalite ve bütçe üzerinde bir kontrol tutmak gerekir.