video online pazarlama çabalarini artirmak yardimci olabilir görsel avantaji

Bir ara için bir online pazarlamaci olarak çalisiyoruz, büyük olasilikla düzenli olarak Internet üzerinde görünür videolarin artan sayida kesfettim. Bu büyük bir büyüme ve gelecekte de devam etmesi beklenmektedir. Web siteleri, bloglar ve tartisma forumlari sik sik internet pazarlamacilari reklam ve tanitimi için kullanmak bu videolar, reklam ve gösterir. Bir ürün var mi? Video üzerinde satmak. Harika bir fikir var mi? Video üzerinde gösterebilirsiniz neden yazmak? Eger online pazarlama çabalarini artirmak istiyorsaniz, video size nasil yardimci olabilecegini bir göz atin.

Video kullanmanin avantajlari

Videolar eglence esit. Çogu zaman, bilgi aramak baskalarinin da online istiyorum, onlar makale ve konu ile ilgili haber binlerce okumak veya göz dikkat zaman ya da gerekli araligi yok. Bir video, metin veya grafik reklam aksine, çok daha fazla gösterebilir. Hatta bu metin, grafik, animasyon, canli aksiyon, ses, müzik ve hatta özel efektler gibi normalde kendi kullanmak elemanlari, birlestirebilirsiniz.

Bir video iyi planlanmis ve idam ise, medya olabilir diger tür daha iyi izleyicilerin dikkatini çekebilirsiniz. Videolari kolayca daha fazla izleyici maruz birakin artan yüklenir. , Google Video ve YouTube gibi siteler, örnegin, düzenli olarak bir kaç gün bir zaman dilimi içinde bilinmeyen bir videoyu hemen bir hit yapmak. Bir video bu sitelerin herhangi baslatma 48 saat içinde bir milyon hit kayit için Bu gün, bu nadir degildir.

Video online pazarlama çabalari nasil yardimci olabilir

Video online pazarlama çabalarini artirmak için kullanilabilecek çesitli yollari vardir. Bunlar, asagidakileri içerir:

Videolar anlik reaksiyon elde etmek için mükemmel.

Amacina bagli olarak Resim, bir kaç dakika için en az 30 saniye boyunca sürebilir. Bu izleyiciler sirket ve ürün hakkinda bilgi vermek için yeterli zaman var. Ayrica sizden bilgi almak için hedef pazar için tembel bir yoldur. Yapmalari gereken tek sey arkaniza yaslanin ve izlemek – hiçbir birden fazla baglanti okuma veya tiklayarak ekstra çaba harcamak gerekir. Bu seyirci aninda tepki almak da mümkündür, görüntüler ve sesler sayesinde.

Videolar yari bilgileri ve parça-eglence vardir.

Video hedef pazara tesvik daha geleneksel araçlari üzerinde oldugunu bir avantaji hem de eglence biçimi olmasidir. Bu sizin için bir avantajdir. Bazi insanlar, örnegin, ne olursa olsun ne kadar iyi niyetli, onlar ayni eski bilgilerin baska bir baraj olarak algiladigimiz dayanikli hissediyorum. Bilgi video araciligiyla tesvik ise, daha az muhalefet var.

Videolar, iddiali daha eglenceli ve taze, yeni bir sekilde bir konu sunma yetenegine sahip, yaratici olarak görülüyor.

Videolar bir ürün, marka veya sirket bir ‘yüz’ koymak yardimci.

Insanlarin yasal olarak is tanimak istiyorum özellikle Videolar, online pazarlama çabalari için mükemmel. Birçok kisi sadece internette isimleri çevrimiçi pazarlamacilar temkinli yaklasiyorlar. Hedef pazar video sizi görürse, bu is arkasinda gerçek bir kisi oldugunu biliyorum ve çok daha fazla güven muhtemeldir.

Videolar iyi ögreticiler için kullanilir.

Videolar okumak degil, görülür. Iste bu baglam ve amaci yanlis anlamayi önlemek için kolay yüzden. Limon beze bir reçete okuma, örnegin, birisi aslinda yapma bir video izlerken daha çaba biraz alir. Sen bir seyler yapilmasi için ne anlama ve ne gibi süphesiz birakin. Bir yordam veya adim adim süreci gösterme yetenegine çünkü Videolar ögreticiler için en iyi seçimdir. Izleyiciler bir görev yapilir tam olarak biliyorum.

Videolar duygusal tepkiler olabilir.

Iyi hazirlanmis bir videoyu duygulari etkilemek için mükemmel bir araç olabilir. Duragan bir fotograf veya görüntü sadece bu kadar yapabilir ama bir video daha fazlasina söyleyebilirim. Yarattigi duygusal çekme ile, bir video hemen satin alma kararlarini etkileyebilir.

Videolar kanit ya da ürün çalismalari kanit sunabilirsiniz.

Bir video sadece bir konuda hedef pazar söylemez – aslinda onlari gösterir. Bir ürün reklamini yaptiginiz, örnegin, bir video bu tüm hakkinda ne potansiyel alicilar gösterebilir, bu nasil çalistigini ve iyi bir satin olsun veya olmasin tasarimi, görünüsü. Online pazarlama çabalari sabit satmak veya referanslari için gerek kalmadan yararlanacak kanit budur.

Videolar ve online pazarlama is

Sadece online pazarlama kullanilan her teknik gibi, videolar nasil ve ne zaman bunlari kullanmak için anlamak online pazarlama çabalarini artirmak yardimci olabilir. Bunlar ek yardim ya da reklam önemli bir bileseni olusabilir. Bu güçlü orta kosum ve bazi çok olumlu sonuçlar biçmek mümkün olacak ögrenin.