yapiskan siteleri internet kural

Internette forum ve ilan tahtalari yüzlerce okuyun ve web site trafigi eksikligi merkezleme konulari onlarca bulacaksiniz. Diger tüm kalan konulari sizlanmak ziyaretçi sey satin almak için yeterince uzun dönmek için alma zorlugu. Sonra listelenen ve önemli arama motorlarinda sirada alma karmasikligi hakkinda konulari vardir.

IÇERIK – Bu ikilemlerin hepsi ayni tedavi var. Bir web sitesinin konuya uygun ve düzenli olarak güncellenen içerik bir site “yapiskan.” Yapar Sabit siteleri muhtemelen ele verebilir tüm ziyaretçiler sürücü ve isgal tutmak. Arama motorlari artan siralamasi ve satis zevk anlayisli yöneticileri tarafindan sunulan taze ve ilginç içerik çesmeden içilir.

Siz de sadece küçük bir çaba ve size konu için uygun içerik olusturmak veya bulursaniz küçük bir bütçe ile bu avantajlarindan yararlanabilirsiniz. Sitenize içerik asagidaki türde bir kismini veya tamamini ekleyin ve trafik artacak ve genellikle ziyaretçiler dönecektir.

Makaleler – ücretsiz basim makaleler web doldurmak için en iyi yol oldugu konusunda hiçbir süphe yoktur. Bunlari kendiniz yazarak ya da popüler makalelerin özellestirilmis sürümleri için yazarlar için küçük bir ücret sunarak makaleler yararlari en üst düzeye çikarabilirsiniz.

Tirnak – konuyla ilgili tirnak ilginç bir dizi motive ve ziyaretçiler ilham yardimci olacaktir. Sitenize taze tutmak için düzenli olarak tirnak ekleyebilir ve silebilirsiniz. Http://www.annabelle.net/ ve http://www.brainyquote.com/ de tirnak bulun.

Bulmacalar – Insanlar oyunlari ve bulmaca seviyorum. Ziyaretçilerinizin tüm iç var olan alt hitap ve onlarin zaman ve dikkat ile ödüllendirecek. Yeni bir aylik bulmaca almak için tek bir yerde http://tinyurl.com/6spgk oldugunu. Siteniz için gelistirilmis özel bir bulmaca için küçük bir miktar yatirim yapmayi düsünün.

Forum – sitenize ücretsiz forum ekleyerek basarili web siteleri ayak izlerini takip edin. Http://www.yabbforum.com/ de forum yazilimi kontrol ve www.phpbb.com belirli bir konu konulari için moderatörler olarak hizmet sadik ziyaretçi isteyin.

Geribildirim / Ziyaretçi Defteri – ziyaretçi soru sormak ya da sitenize veya blogunuza tarafindan dile getirilen bir konu hakkinda yorum yapmak için izin verin. Ziyaretçiler bu bilgileri kamu (çok uzun iyi tat oldugu gibi) ve arama yapin.

Yorumlari – Tarafsiz degerlendirmeleri evrensel popülerdir. Sitenize kitap, yazilim, donanim, komut, film, televizyon programlari, okul ya da spa Yorum eklemek ve ziyaretçilerin tekrar tekrar dönecektir.

Örnek Çalismalar / Basari Öyküleri – Herkesin bir basari hikayesi seviyor. En iyi müsteri görüsme ve güvenilirligini artirmak ve içerik ihtiyaçlarini karsilamak için web sitenize kendi hikayelerini ekleyin. Basari öyküsü ilginç ve motivasyon yerine ticari yapmak için dikkatli olun.

Sakalar – Mizah duygusu genellikle internet üzerinden eksiktir. O kendi web sitesinde tüm iyi avukat espriler tutar mizah iyi bir anlamda olan bir avukat tarafindan olacagini nasil etkiledi düsünün. Bu avukat ve ziyaretçilerin sitenizi ziyaret için sabirsizlaniyoruz ayak izlerini takip edin.

Haber Kaynaklari – sitenizin sik sik son dakika haberleri üreten bir konuyu kapsiyor mu? Http://www.news4sites.com/services/index.php?t=sites gibi web sitelerinde mevcut veri kaynaklari üzerinden sitenize güncel haberler ekleyebilir ve okuyucularin geri dönüs ziyaretlerini daha yüksek oranda tadini çikarin.

Kaynak Dizinler – Bunun yerine her zamanki karsilikli baglanti kampanya aslinda kendi tamamlamak degerli sitelere ziyaretçilerinizin isaret sitenize bir kaynak dizin eklemeyi düsünün. Sadece seçtiginiz ve karsilikli baglantilari üzerine israr ederek arama motoru gazabina ugramak yok siteleri listeler. Dizindeki tüm baglantilari yeni bir tarayici penceresi açik olmalidir.

Haber & Arsiv – Sen tekerlegi yeniden ve bülteni için büyük bir liste olusturma girisiminde zorunda degilsiniz. E-posta veya mevcut ve potansiyel müsterilerine blog düzenli olarak güncelleme ve ilgili makaleler ya da kaynaklara baglantilar içerir. Arsivleri kamuya açik ve arama motorlari sik sik ziyaret edecek tutun.

Bloglar – Neden blogging mevcut trendi atlamak gerekir? Arama motorlari bloglar tapiyorum ve sik sik güncellenen olma egilimindedir, çünkü sik sik ziyaret edin. Eger e-posta haber bülteni yerine ve ürün veya hizmet degerlendirmeleri ve müsterilerinize özel bir e-posta hak yok ilgili diger bilgi bit özelligi bir blog kullanabilirsiniz.

Is Listeleri – konu uygun sitenize yeni is ilanlari eklemeyi düsünün. Sitenizin konu ise Örnegin, evden is özelligi olabilir “evde is.” Sitenizde kendi açikliklar göndermeden önce isverenin izni oldugundan emin olun.

Görüsler – Istek referanslari mevcut ve geçmis müsteri formu ve web sitenize boyunca onlari serpin. Eski referanslari kaldirmak ve düzenli olarak taze olanlari ekleyin. Müsterileriniz bonservis içinde kendi web sitesine link (yeni bir tarayici penceresinde açmak) canli verin.

Eger baskasi tarafindan ve her zaman 1998 Digital Millennium Copyright Act kurallarina takip olusturulan içerik kullanmak için izin gerektigini unutmayin. Sen http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/z?c105:HR2281.ENR Bu yasanin tam metni okuyabilirsiniz:.

Internet dünyanin dört bir yanindaki insanlarla bilgi paylasimi yöntemi olarak tasarlanmisti. Hepimizin konu uygun içerik ile web siteleri doldurarak bu köklerine dönerseniz o zaman arama motorlari tarafindan ödüllendirilir. Web sitesi trafigini eksikligi hakkinda sikayet Forum kaybolur ve ziyaret etmek ilginç web siteleri önerileri ile degistirilebilir.

(C) 2005, Davis Sanal Yardim. Tüm medya tüm haklari saklidir.