Bir Smitfraud kaldirma gerçeklestirmek

Bilgisayar Smitfraud bulasmis? Ben boyun oldukça agri olabilir, anliyorum. Daha önce sorun vardi. Bilgisayarim Windows mavi ekran (ölüm mavi ekran aka) ve benim bilgisayar büyük sorun oldugunu diger güvenlik uyarilari ile biberli oldu. Ne ilk basta fark etmedi evet, benim bilgisayar sorun oldugunu gerçekti. Ama sorun nedeni aslinda uyari mesajlari kendileri oldu. Bir keresinde sorun kesfetti, kendimi bir Smitfraud kaldirma araci var ve sorun olmadan Smitfraud kaldirmak basardi. Bu makale, virüs üzerinde biraz isik tutacak ve benim bilgisayar temizledim ayni Smitfraud düzeltme dogru isaret eder

Smitfraud iyi ölüm pencereleri mavi ekran yaraticilarindan biri olarak bilinir. Hepimiz muhtemelen önce kurbani olmustur. Ani bilgisayarinizin tüm maviye döner ve önemli hatalarin bir tür olustu konusunda uyariyor. Ama Smitfraud tarafindan olusturulanlar ile fark, sahte olmasidir!

Gerçek bir pencere mavi ekran hatasi bir virüsten koruma programi indirmek için bir baglanti içermiyor. Bu ölü bir giveway oldugunu. Eger alt / sekme tuslarina basarak mavi ekran en aza indirmek için mümkün olup olmadigini da o zaman mesru olmadigini biliyoruz.

Smitfraud trojan kendi yazilim satin içine kisi korkutmak için çalisir korkutmak-ware seklidir. Satin alinan veya yüklendiginde, virüs o zaman bir para koparmak ve kredi bilgilerinizi çalmak için çalisir. Bu kimlik sahtekarligi 1. çevrimiçi siber suç haline gelmistir nedenlerinden biridir.

Smitfraud kaldirmak için nasil sergiyi kaldirmak için oldukça sikici olabilir. Virüs kayit defteri de dahil olmak üzere bilgisayarinizda birden çok dizin bozar. Eger Smitfraud virüs ile ilgili her bir dosyayi kaldirmak yoksa o zaman sadece bilgisayarinizin yeniden baslattiktan sonra yeniden olusturulur. Derin gömülü taramalar ihtiyaç vardir çünkü bile çogu antivirüs ve casus yazilim önleme programlari tamamen Smitfraud algilayamaz.

Neyse ki tamamen benim bilgisayar vardi Smitfraud ve diger virüsleri kaldirmak basardi bir Smitfraud kaldirma araci bulmak mümkün oldu. Program ayni zamanda gelecek saldirilari önlemek için yardimci oldu gerçek zamanli koruma saglar. Asagida ücretsiz olarak bilgisayarinizi tarar ve çok size yardimci olabilir bakin.