e-ticaret … artan satis için tasarim konulari

Arama Motoru Pazarlamasi (SEM) Eger ürün s isteyenler tarafindan bulundu, böylece çok önemli olsa da, yine de bir alici olmak için bu ziyaretçi dönüstürmek gerekir. Eger bir online magaza üzerinden satis yapiyorsaniz, dönüsüm kolayca ölçülür … SATIS.
Nasil e-ticaret sitesi bu kadar can satis tüm üreten oldugunu biliyor musunuz? Cevap istatistik yatiyor.

Izleme ve istatistikleri analiz online is için maksimize satis nihai hedefi dogrultusunda kesinlikle önemlidir. Neredeyse en iyi performansi elde sizi engelleyen sorunlari gösterecektir istatistikleri seyler bulacaginiz, her durumda, güvenebilirsiniz.

Istatistikler Eger alisveris sepeti ile kullanici etkilesimi bir pencere sunuyor. Bu satin alma süreci ne kadar etkili ve verimli oldugunu görebilirsiniz. Ziyaretçi sorunsuz sürecinde hareket ediyor? Belli bir adim veya sayfa takilip fark ediyor musunuz? Kaç ödeme islemi girin? Kaç ödeme islemi tamamlamak? Hangi noktada ödeme islemi iptal edilir? Hangi ürünler en satis üreten … ve en az vardir? En kötü ile en iyi saticilar karsilastirin? Bilgi ve bilgi görüntülenme biçimini atfedilebilecek olabilir farkliliklar var mi?

Eger olanlari en iyi performansi görmek için yapilandirmalari, farkli tasarimlar test ettiniz mi? Yüzlerce, daha, renk içeren faktörler, yazi tipi, pozisyonlar, en iyi kombinasyonu belirlemek için test edilmesi gerekir grafik.

Eger ziyaretçi güvenli, emin ve sitenizin güvenli oldugunu huzuru var hissediyor sigortalanmasi mi, satin alma güvenli? Eger garanti, garanti, hatta para iade garantisi var mi? Daha fazla bir satici olarak güven ve ürünün kendisi bir anlamda tesvik etmek müsteri yorumlari / yorumlar sunuyor musunuz?

Tüm e-ticaret siteleri ya bakis bir SEO açisindan esit yaratilmistir? E-Ticaret yapisi ve dahili yazilim kendi içinde ve SEO dostu olmasi gerekir. Ürünler iyi tasarlanmis ve yapilandirilmis iliskisel veritabani üzerinden endeksli gerekir. Görseller önemlidir de, siz büyütülebilir yüksek çözünürlük / yüksek kaliteli görüntüler görüntülediginiz? Daha fazla bilgi / özellikleri sunuyoruz … kullanilabilir yapilmasi gereken bu nedenle bu seyler okumak olanlar var.

sizin arka ofis

Alisveris sepeti aktif yönetim gerektirir:

1. Ürün hatti ve tüm seçenekleri izlemek ve yönetmek.
2. Entegrasyonu ve büyük nakliyatçilar tüm ilgili seçenekleri yönetmek.
3. Dinamik Google ürünleri düzgün evrensel arama amaçli endeksli oldugu için, ilgili tüm güncellestirmeleri içeren için site haritasi güncelleyin.
4. Dikkatle Daha önce söyledigimiz gibi çok önemlidir istatistikleri gözden
5. Özellestirmek CRM (Müsteri Iliskileri Yönetimi) çevrimiçi mevcut operasyonlar, ürünler ve politikalarini yansitmak için vardir.
6. Özel fiyatlandirma, kupon, promosyon ve diger müsteri-nisan girisimleri sunun.

Özel durumunuza bagli olarak ek hususlar yüzlerce vardir.

Büyük olasilikla Internet Pazarlama / SEO ve Dönüsüm Optimizasyon hem de gösterdi sonuçlar bir E-Ticaret Tasarim Uzmani gerekir. Basari formülü, Google’da görünürlük ve kendisini tam entegre bir Internet Pazarlama Hizmetleri Sirketi tarafindan ele alinmasi gereken sitede en yüksek dönüsüm oranlari her iki. Özellikleri ve alt uzmanlik en genis üst düzey uzmanlik ihtiyacini dikte. Firsat maliyeti bu alanlarin hepsinde odakli ve yetenekli bir özel sirket olmadan çok büyük.

Anahtar, degerli her iste oldugu gibi, tam özellikle web sitesi ve alisveris sepeti nihai basari taahhüt ediliyor.