e-ticaret web sitesi kesinlikle olmalidir özellikleri

E-ticaret web sitesi gereken bazi özellikleri vardir – ve ileride gerekli olabilecek bazi vardir. Dikkatle bakiyor ve ilk seferde dogru alarak size daha fazla satir asagi kendinizi çok para kazandiracak

Sinirsiz ürün ve sinirsiz kategori

Kolayca Web tasarimcisi bir sey degisti gerekir her zaman aramak zorunda kalmadan web sitenize kendi ürün ve menü kategorileri eklemek mümkün olmak istiyorum. Eger maksimum numarasi üzerinden giderseniz gizli maliyet olabilir gibi, çok ekleyebilirsiniz ürünlerin sayisinda herhangi bir kisitlama yok olup olmadigini kontrol edin – ya da daha kötüsü, sistem ele almak mümkün olmayabilir ve pahali bir yükseltme gerekebilir . Içerik yönetimi

Muhtemelen her zaman talep edecektir bunu, yapmak için Web tasarimcisi güvenmek zorunda kalmadan – Bu nakliye ücretleri, is vb kosullari hakkinda bilgi – En iyi çözüm, web sitesinde metni degistirmek mümkün olmak istiyorum.

Bunun için, metin tabanli sayfalari kendinizi degistirmek için yerlesik bir içerik yönetim sistemi gerekir.

Admin kolay kullanimli

Kolay kullanimli yönetim paneli olmasi gerekir – her gün neredeyse kullanmadan olacak. Sen, siparisleri görmek müsteri bilgileri görmek, yapmak kolay olacak sekilde yeni ürünler ve tüm bu ihtiyaçlari eklemek gerekiyor.

Kapsamli raporlama

Bu tür ürünler stoka yeni ürün üzerinde bilinçli kararlar olabilir vb böylece incelendi ne gibi ziyaretçi bilgileri raporlari görmek gerekir, ne vb Kapsamli raporlama damla gerekir ürünler gerçekten büyümek için kullanabileceginiz degerli piyasa istihbarat verir is.

Haber ve e-posta islevlerini

Bu onlari tekrar satin almak için tesvik niyeti ile müsterileri ile görüsebilirsiniz kesinlikle önemlidir. Eger e-ticaret sistemi dahil bu e-posta listesi islevi vardir emin olun özel indirim, ürün bildirimleri, e-posta haber vb göndererek elde edebilirsiniz.

Baglanti yöneticisi

Eger web tasarimcisi için her zaman basvurmak zorunda kalmadan diger sitelere baglantilar ekleme yetenegi gerekir. Baglanti ortakliklar yapma iyi arama motoru siralamalarini almanin önemli bir parçasidir bu nedenle yerlesik bu özelligi oldugundan emin olun

Arama motoru optimizasyonu

Söz konusu arama motorlari olan, baska degerli bir özellik olusturdugunuz her ürün sayfasi için Meta etiketleri belirtmek için yetenegidir. Meta etiketleri arama motorlarina sayfanizin ne hakkinda oldugunu belirlemek için kullandiginiz “gizli kod”, böylece her ürün için en alakali anahtar kelimeler koyabilirsiniz emin yaparak, sitenize büyük bir avantaj verecektir vardir.

Diger özellikler

Bu özel, bestseller bölüm, tavsiye ögeler vb, böylece ileride gerekebilir ne ileriyi düsünme ve dahil herhangi bir web tasarimcisi sormak gibi bir e-ticaret sitesi olarak alabilirsiniz birçok özellik, simdi o kadar vardir bu daha sonraki bir tarihte koymak almak için çok daha ucuz olacak.