gerekli online is birden fazla disiplin becerileri

Online Isletmeler, birçok yerinde isletmelerin aksine, girisimciler sadece is bir arka plan yok gerekir, ama ayni zamanda bilgisayarlar. Evet, yerinde isletmeler de, bilgisayar sistemlerinde fonksiyon, ancak onlarin çalisma için bilgisayar teknolojisi üzerinde güvenmeyin. S / o bilgisayar teknolojisi e-ticaret ile ilgili nasil güçlü bir kavrayisa sahip degilse bir girisimci, her ne kadar kurnaz ya da anlayisli olursa olsun, online sistemleri ile pazarlama stratejisinin kullanimi, köprü dilleri, yazilim diger formlari bir bilgi, Adobe, Flash ve Java gibi ve is agi diger temel yönleri, online is basarisiz emin olabilirsiniz.

Online is: is çalisma yepyeni bir tür son yillarda ortaya çikmistir nedeni budur. Bilgisayar teknolojisindeki toplumda önemli bir entegrasyon haline gelmistir, çünkü evet, Bilgisayar Bilimi ve Is çift ana dal öncelikle online çalismak isteyenler hazirlamak, ama isletme okullari artik sadece, her düzeyde kendi programlari için bir bilgisayar odakli boyut dahil var genel, ayni zamanda e-ticaret etrafinda dönen online sirketlerin, tamamen küresel is genel düzeni önemli bir ve gerekli toplum haline gelmistir çünkü. Tüm is ögrenciler bilgisayar teknolojisi hakkinda bilmek için onlar sonunda çevrimiçi ya da çalismak niyetinde olmadigini, çok önemlidir. Birçok yerinde isletmeler bugün de online olarak mevcuttur, bu nedenle internet etkilesim ise dahil herkes için kaçinilmazdir.

Haliyle, çevrimiçi topluluklar araciligiyla basarili bir manevra edemiyor herhangi bir is kisi büyük olasilikla zaten basarisizliga mahkum oldugunu. Is okullardan Böyle mezunlari ögrenme belki eksik.

Kendi is sitesi kurmak isteyenler online bankacilik sistemleri ile kurmak ve çalismak için bilmeniz gerekir, teknik destek için orta forumlar; indir yazilim is site sablonlari ve dersler gibi yönetim, görüntü dosyalari gibi dosyalari yüklemek için gerekli bir dosya; kayit ve interaktif amaçli mal siparis yazilimi entegre, temel HTM, HTML, PHP ve / veya diger köprü dillerde yazmak; gerektiginde clipart ve simgeler uygulamalar dahil ve etkili reklam ve diger pazarlama stratejileri baslatmak. Bu büyür hangi toplum kurallari ve tavirlari kendi ayri kümesine göre çalisir, çünkü online is yürütmek offline çok daha farklidir. Kolaylikla bu ayrimlari tarafindan insa manzara ile manevra ve kisinin kendi avantaji toplumda basariya götürecek güçlü olmak. Bu, Internet için bile geçerlidir.

Ayrica online is hakkinda ögrenmek isteyenler ilk nedeniyle teknik yetenekleri daha degerli muhtemel oldugunu bu gün söylenebilir. Bu Bilgisayar Bilimleri oldugu gibi bilgisayar teknolojisi is gibi begeniyle hayati ve önemlidir, ve her bir is, online ya da offline, herhangi bir akademik basarilari bir yana böyle bir deneyim, kapsayici ve / veya olanlar için ariyor olacak mi. Internet teknolojisi ile akademik derece ve deneyim olan is herkes anlasilir en idealdir.