hizli kamera ile pahali ve haksiz yere trafik biletleri ve kirmizi isik kamera dedektörleri önlemek

Zaman, trafik kamera isiklari yanip, bu hiz geri çekmek için çok geç, ya da araç zaten beyaz durdurmak hatti geçti. Aracinizin tamamen saskin ve sürekli sadece yüz ve plaka birden fazla çekim sizin “ihlal” olmusum yol kenarinda ekipmanlari gibi sürüs içinde oturmak. Bir ay sonra hakkinda, kalin harflerle pahali bir miktarda posta bir trafik cezasi alirsiniz. Kirmizi isik kameralari ve hiz kameralari günümüzde daha yaygin hale gelmektedir. Bu nedenle, kendi kasabasinda gelir elde etmek için kullaniyor olabilirsiniz bu yol kenarinda nöbetçi kendinizi korumak için bazi önlemler almak zorundasin.
Eger seyahat kolunuz Hiz kameralari ve kirmizi isik kameralari varsa sizi uyarmak istiyorum araba kullanirken size bir sey olmasi güzel olmaz miydi? Iyi bir sey, hiz kameralari ve kirmizi isik kameralari önlemek için kullanabileceginiz GPS Melek adi verilen yeni bir cihaz var. Bu cihaz biraz uyandirmak için zamani geldiginde sizi uyarir bir çalar saat gibidir. Bu hiz ve kirmizi isik kameralari yol boyunca güvenli bir mesafede varsa sürücü bildirerek pano ve fonksiyonlari üzerine entegre edilebilir.
Bugün, sürücüler Hiz kameralari ve kirmizi isik kameralari önlemek amaciyla yol kamerasi dedektörleri çesitli seçim olabilir. En sik radar sinyalleri üretmek “canli” hiz kameralari tespit edebilen radar dedektörleri vardir. Bu cihazlar sadece, ayni zamanda hiz ve isik kameralari tarafindan gönderilen olanlar dahil radar dagilim bile en küçük parçaciklar, tespit olabilir bir dizi frekansta hassas radyo sinyalleri yayarak çalisir.
GPS trafik kamera dedektörü onlar Hiz kameralari ve kirmizi isik kameralari önlemek için yola ise sürücüleri yardimci olabilir baska yararli bir cihazdir. Olarak radar dedektörleri için karsi, bu ekipman sik sik radar dedektörleri etkileyen herhangi bir yanlis alarm göndermeden hiz ve kirmizi isik kameralari, tam konumu hakkinda sürücüleri bilgilendirmek için dogru Küresel Konumlandirma Uydu (GPS) kullanimina dayanir. Bu cihazin üst seviye modellerde tam hiz kamerasi tipi, aralik ve yol hiz siniri belirlenmesini içeren ek özellikleri ile donatilmistir. Bu dedektör araç navigasyon sistemleri entegre ayni GPS teknolojisini kullandigi için, uygulama ve kullanim 50 eyalette yasal sayilir.
Hiz kameralari ve kirmizi isik dedektörleri amaci sürücüleri onlari pahali trafik bilet almayi engellemek yardimci olabilir yol kamera varligi haberiniz içinde durmuyor. Bir GPS Angel entegrasyonu ile, sürücüler de, onlar bunlari ilk elden hakkinda uyari olabilir bilerek bir baris zihin elde olacaktir kaza yolun serbest tutmak için güvenli sürüs tesvik edecektir, ve hizini ayarlamak için sürücüleri ögretmek için harika bir araç her zaman.
Bir GPS Melek istiyorum, sadece daha fazla bilgi için beatthecameras.com ziyaret edin. Sadece bir yüz dolar altinda fiyatli degil gibi Bu cihaz kesinlikle para için bir çalisma verecek, ayni zamanda olasi trafik cezalari ve sigorta orani artar sizi yüzlerce dolar tasarruf saglayacaktir.