maispace sistemleri mobilya degeri ile özdeslesmistir.

Akilli alicilar ve tesis planlamacilari için, MAiSPACE sistemleri mobilya degeri ile özdeslesmistir. . Neden MAiSPACE? Onlar büyük üreticiler% 40 daha az, olanaklari kadar kazanan kaliteli ve ödül sagladigi için. Baska hiçbir yerde olaganüstü tasarim ve teknoloji özellikleri ve düsük maliyetli alabilirsiniz. Maispace hiçbir sözlesme mobilya üreticisi kendi fiyat noktalarinda kalitesini maç inaniyor. Bu kadar basit. Bu yenilikçi ürün, motivasyon olarak “Modüler Mimari Iç” sektöründe kisaltma (MAI) ile tasarlanmistir. Degistirmek için gidiyoruz – ve sen-modüler bir kolayca ve henüz mimari ses olmasi yapmaliyim. Bu esneklik ve güç verir. Bu pahali kurulum ve yeniden yapilandirma süresini kisaltir. Ve (ve stok eski) Eger degisiklikler yapmak her zaman yeni parçalar çok satin almak gerekmez.

Maispace sistemi, üstün kalite istiflenebilir paneli sisteminde standartlara uyumlu plug-and-play kablo yönetim sistemleri dahil ederek sözlesme mobilya sektöründe devrim. Patentli, devrilen ve oynak baglanti ile donatilmis çerçeve içine ve kurulum maliyetlerini azaltarak bina boyunca elemanlarinin hareket kolaylastirmak hazir monte edin. Ayrica gerekli bilesenleri çerçeve sayisini azaltabilir. Çerçeveler yukaridan asagiya dogru engelsiz kablo yollari saglar. Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve yapi elemanlari ile avlanir. Off-modüler tasarimi çalisma alani boyutu, yapilandirma ve yerini kutulari, raflar, ve bölücü panellerde esneklik saglar. Maispace, 2002 yilinda sektörün en yüksek onur bir “neocon En Iyi” ödülünü kazandi.

1993 yilinda kurulan, MAiSPACE yaklasik 250 dünya çapinda çalisani ve dolardan fazla 150 milyon Kuzey Amerika bir kullanici tabanina sahip. MAiSPACE birlestiren küresel yönüyle maliyetleri azaltmak ve hizli teslimat saglamak için akici bir just-in-time üretim ve dagitim sistemi ile kaynak ve tedarik zinciri yönetimi.

Bir arastirma odakli bir sirket olarak sürekli degerlendirmek ve yeteneklerini gelistirmek ve teknolojik ergonomik ve mimari yenilikleri ilerleyen ayak tutmak için ürün seçenekleri güncelliyoruz. Temel sistemi dogal olarak degisim karsilamak için tasarlanmis ise, henüz, yeni ürün gelistirmeleri sirket ve alani oldugu gibi sistem dönüsümü saglar.

Ve Maispace harika bir ürün ibaret degildir! Maispace mevcut personel taleplerini karsilamak için degil, ayni zamanda önceden plan yardimci olmak için degil sadece, en iyi ve en uygun maliyetli düzen üretmek için tasarim ekibi içi bir profesyonel saglar. Onlarin tasarimcilari tesis sorunlari anlamak ve en uygun ürün uygulamalari ve alan planlama düzenleri kullanir. Onlar ofis güzel ve islevsel hale getirecek kumas ve parlatma için öneriler sunabilir. AutoCAD ve GIZA belirterek yaziliminin en son sürümünü kullanarak, kendi mobilya planlari neredeyse hata ücretsizdir. Bizim bilgisayar destekli tasarim programlari da dogru ayrintili özellikleri, ürün listeleri ve montaj çizimleri saglar. Maispace proje zaman dilimlerinde bir araya geldi ve hizli sürede tamamlanabilir ve degisiklikleri zamaninda kararlar için bir söz vardir saglar. Tüm bu hizmetler imzali bir satin alma siparisi veya siparis yerlestirme ile size ücretsizdir.

Bir insaat açisindan, MAiSPACE ürün bir 3 ½ inç kalinliginda çerçeve ve döseme sistemi ile baslar. Çerçeveleme kullanimda güç ve sertlik saglamak ve hareket sirasinda bozulmayan kalmasi 16-göstergesi soguk haddelenmis çelik insa edilmistir, ekler ve degisiklikler (MAC). Panel kesimleri olaganüstü dayaniklilik için 24-göstergesi çeliktir. Bu da bize bir .80 NRC ve 35 STC, sektöründe en yüksek saglamamiza olanak tanir. Çerçeve yukaridan asagiya engelsiz kablo yollari saglamak için tasarlanmistir. Kendiliginden yayilan baglantilari ile donatilmis demonte ve hazir monte (RTA) çerçeveleme bilesenlerine ve bina boyunca elemanlari hareket basitlestirmek, montaj maliyetleri azaltmak ve gerekli bilesenleri çerçeve sayisini azaltabilir. Örnegin, sadece iki yatay alt montajlar arti iki paylasilan dik dogrulara 8-metre genisliginde Panel Çerçeveleri kadar destek gerekmektedir. Çerçeveler kolayca eklenebilir ya da bitisik yapilarin bozmadan çalisan kaldirilabilir

8-ayak Panel Çerçeveleri olusan bir MAiSPACE paneli yapilandirma 10 metre yüksekliginde ve 2 24 tarafindan desteklenen yigilmis “dönüs panelleri Sigorta Laboratuvarlari, sektöründe en yüksek yük katsayisi tarafindan yapilan bir testte 2.5 ton oylandi. Dengelemek için bu sistem ile gerekli degildir. MAiSPACE istiflenebilir (ve destackable), yük tasiyan çerçeve paneli 30 inç arasinda, yüksekligi 14 metre için duvarlar insa etmek için kullanilabilir. Panel yüksekligi mevcut Panel Çerçeveleri veya rahatsiz edici güç, ses ve ürün ve isçilik maliyetleri açisindan tasarruf kanitlayan, kablolama veri çikarmadan arttirilabilir.

Kolayca çikarilabilir paneli bölümleri seçenekleri laminat, Coverseal, kaplama, boyali, kabartmali çelik, paslanmaz çelik, hava akimi, seffaf cam, buzlu cam, ya da dokulu cam firça, kumas, akustik / tackable, güç / veri, isaretleyici kurulu ve kagit yönetimi içerir. Bölümleri de kablo yönetim sistemi yatiyordu-in MAiSPACE erisimi kolaylastirmak için tasarlanmis ve uzunlugu 6 metre mevcuttur edildi. Güç sistemleri ses ve veri sistemleri ile kanal alani paylasmayin

Maispace sisteminin gelistirilmesi ve istiflenebilir panel sistemi bir entegre standartlara uyumlu plug-and-play kablo yönetim sistemi patent ile sözlesme mobilya sektöründe devrim. Patentli bölge dagitim sistemi plug-and-play baglanti, kablolama yatiyordu-ve sektörün en büyük kapasitesine sahiptir. 4 Devre, 8 Tel sistemi ile, bugün herhangi bir ag veya güç gereksinimleri destekler, ama büyümek ve çok kolay bir gibi degistirmek için tasarlanmistir sadece. Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve yapi elemanlari ile avlanir, çünkü yönetmek ses, veri ve güç kablolari MAiSPACE ile çok kolaydir. Tüm yerel alan agi bozmadan yeniden saat yerine gün bir ofis kat plani. Hamle, ekler ve degisiklikler egitim en az sonra içi personel tarafindan hakim olabilir çünkü Tasarruf uzun vadeli gidin. Plug-and-play kablolama tüm LAN bozmadan MAC kolaylastirir ve açik ofis tasarimlari uygulanabilir endüstri standartlarina uygun yatay ses ve veri.

MAiSPACE açik ofislerde yatay kablolama sistemleri için telekomünikasyon endüstri standartlarina uymaktadir. Standart kemer çizgisi erisim ve kolay erisilebilir konsolidasyon noktalari bir bölge dagitim sistemi olusturmak için çalisma alani satis ve telekomünikasyon dolaplar arasinda bir baglanti saglar. Sinirsiz kablo yolu erisim kapasitesi ekleyerek veya aglara parkur kolaylastirir. Fabrika sona ve test edilmis modüler kablo bakir veya fiber destek fis toplanir ve ofis yeniden yapilandirildiginda oyun. Tüm önerilen endüstri standartlarini asarak Kategori 7 kablolama veri-yogun veya video uygulamalari için kullanilabilir.

Küçük ve orta ölçekli sirketler üzerinde yogunlasirken, Maispace MORSPACE adli bir kardes ürün gelistirmek için bir ihtiyaç gördüm. MORSPACE daha fazla esneklik ve monolitik bir sistem daha fazla kapasiteye sahip ama daha düsük bir fiyata tasarlanmis bir sistemdir. Degistirilebilir fayans, istifleme çerçeveler, kablo yollari ve çoklu dosyalama ve depolama seçenekleri insa ile, MORSPACE off-modüler özellikleri dahil olmak üzere prim modüler ofis sistemleri, tüm özellikleri sunuyor ama bile dar bütçeleri içinde kalan bir fiyata.

Paket, Maispace teklifi tamamlamak için, MAiCHAIR piyasadaki en uygun fiyatli, tam fonksiyonel ergonomik oturma çizgi bugün. Genellikle çok daha pahali sandalye için ayrilmis tüm konfor, stil ve ayarlama özellikleri içerir. MAiCHAIR esnek sirt omurga uygun ve bel bölgesinde kritik destek saglar. Konturlu koltuk minderi ve selale kenarinda kan akisini arttirir ve syncro-tilt mekanizmasi hareket bir dizi ile dogru durus korumaya yardimci olur.

MAiCHAIR en ayarlanabilir özellikleri 5 pozisyon kafalik, bir mühendislik, esnek plastik sirt, ayarlanabilir kollari, hafif bir bes yildizli tabani içerir. Sanat syncro-tilt durumu ayarlanabilir gerilim direnci, pnömatik koltuk yükseklik ayari ve mekanizmasi ayarlamak için kolay bir çoklu pozisyon tilt-kilidi kontrol saglar. Bu dinamik, maliyet etkin sandalye özgü, koltuk ve sirt minderleri aletsiz hizli ve kolay kaldirma, reupholstery ve / veya degistirme için izin özel baglanti elemanlari ile tasarlanmis olmasidir.

Bu yüksek fiyatli ofis mobilya sistemleri için düsük maliyetli, yüksek kaliteli bir alternatif sunmak için Maispace için yeterli degildi. Ayrica sizin gibi iliskilerini büyümeye saglayan bir hizmet programi yatirim. Onlar bugün ihtiyaçlarinizi karsilamak. Ve bunlari toplanti devam. MAiSPACE anda bize ayiran, üstün içi destek hizmetlerinin düzeyi ve özel profesyonellerden olusan bir ekip oldugunu gurur duyuyoruz. Ayrica, biz de hareket Yönetimi, Stok Degerlendirme, Depolama ve Depolama ve Mobilya Temizleme ve Bertaraf gibi hizmetler için saygin yerel müteahhitler bulmak için kaynaklarin bizim ülke çapinda ag erisebilir. Biz bir sonraki proje kolay ve zahmetsiz yapmak istiyorum. Eger büyük bir mobilya satin ya da yeni küresel mobilya standart arayan büyük bir sirket yapma küçük veya orta ölçekli sirket olsun, MAiSPACE hizmet hiçbiri ikinci.