oem tasarimlar özel tartim uygulamalari gerektirir

. Ne ??yazik ki, her sorunun çözüm ayni degildir. Bu ise, biz sadece bir kez bir sorunu çözmek gerekir, ve tüm sorunlari ortadan kalkardi.

Endüstriyel terazi ve tarti ihtiyaçlarina söz ederken Bu da geçerlidir. Tartilmasi gereken bir sey gerektiren çogu durumda standart dijital terazi bir katalog giderek çözülebilir. Bir ölçek kapasiteleri, kilo çözünürlük, platform büyüklügü ve özellikleri genis bir yelpazede bulabilirsiniz. Farkli seçenekleri agirlik göstergesi göstergeler ve iletisim farkli kullanici farkli stilleri sunuyoruz. Gerinim ölçer yük hücreleri olarak bilinen endüstriyel ölçekte teknolojisi, standart tip, yeterli dogruluk sunmuyor, o zaman alternatif tip seçilebilir.

Ama tartim uygulamalari çok sayida standart elektronik terazi tarafindan yerine edilemez. Bu, özellikle makine özel bir parçasi agirligi bilgi alma imkani olmasi gerekir durumdur. Bu farkli malzemeler bir dizi karisimlari bir makine olabilir. Veya agirligina göre formülasyonlar bir cihaz. Konveyör sistemleri uygun bir yere ögeleri dogrudan agirlik bilgi gerekebilir. Tüm bu durumlarda, özel ölçekli tasarim agirligi elde etmek için gereklidir. Özel ölçekler ekipman tasarimina düzgün uygun için gerekli olabilir. Özel tartim uygulamalari ekipman üreticisi en iyi kullanici ihtiyaçlarini karsilamak için tasarim optimize etmek olanagi sunar.

Özel ölçekli uygulamalar diger donanimlari içinde islem ile sinirli degildir. Orada düzenli bir ölçekte aksi yeterli olacaktir durumlar olabilir, ama bu, veri veya çikis gerektigi gibi agirligini yetenegine sahip degildir. Veya ölçek kendisi bir ihtiyaci karsilar, ama dijital gösterge yeterince büyük degil. Özel bir genis format bilgisayar ekraninda veya ekran karti gerekli olabilir. Ya da özel bir klavye giris aygiti çalisma uygun moduna ölçek ayarlamak gerekebilir.