web sitenizde ödeme kabul etmek için internet ev is-nasil

Internet üzerinden ödeme islemi kredi karti ile yapilir. Ödeme isleme çevrimiçi bir tüccar hesabi gerektiren ve sagladiklari verileri güvenli tutulur, böylece güvenli (SSL) hatti ziyaretçi saglar.

Tüccar hesaplari kredi karti islemleri kabul etmek ve isleme yetenegi ile tüccar saglayan özel hesaplardir. Diger bir deyisle, bir tüccar hesabi alisveris kredi kartindan ticari banka hesabina para transferi kollari.

Bir tüccar hesabi için isinizi adanmis bir tüccar hesabi için bir islem banka ile uygulamak zorunda. Bunu aldiktan sonra her sekilde sorumludur. Bu islemi tamamlamak için bankaniza bilgiler alicilarin kredi kartlarindan bilgi almak ve islem sürecinde ve pass hangi da bir ödeme ag geçidi var gerekir. Bir ag geçidi genellikle hesapla dahil degildir.

Tüccar hesaplari oldukça maliyetlidir.

Net ödeme kabul alternatif seçenek bir tüccar hesabi var ve kendi ticari hesap üzerinden islem yapma gerektirmeyen ödeme islemcileri hizmetlerini kullanmaktir. Ayrica, üçüncü taraf processors.More olarak bilinir …

Bir üçüncü taraf islemci isletmeler ve bireyler kendi tüccar hesabi üzerinden kredi karti ödemeleri kabul etmenize olanak tanir. Yapmaniz gereken tek sey uygun olacak olup olmadigini karar vermek için kendi kriterleri kullanmak üçüncü taraf islemciye sahip bir hesap için uygulamaktir. Hiç banka ile anlasma yok. Üçüncü taraf islemci ayni zamanda size sitesinde kullanacaginiz ödeme ag geçidi arabirimi saglar.

Sadece basliyor, bu üçüncü bir islemci (DYP) ile baslamak iyi bir fikirdir. Isinizi iyi bir ölçüde büyüdü zaman sonra tüccar hesabi için tasiyabilirsiniz.

Baska bir açidan da bulunmaktadir. Sen oldukça güvenlik önlemleri ve müsterileriniz için güvenli islem saglamak ve kredi karti dolandiricilik kontrol etmek için izleme koymak gerekir. Bu artan para girisi gerektirir. Eger DYP ile çalisirken, bu tüm is ve onlar çok verimli.

Eger aralarindan seçim yapabileceginiz TSlarina bolluk vardir. Bazi odalarda ücretsiz kurulum, digerleri bir kurulum ücreti için size rica ediyoruz. Islem ücreti de büyük bir farklilik gösterir. TSlarina bunlari araciligiyla yaptiginiz her islem yüzdesi alacakti.

Paypal iyi bilinen ve güvenilen DYP oldugunu. Bu ücret kadar herhangi bir set gerek yoktur ve sadece islem basina ücret. Paypal fazla 45 ülkeden ödeme kabul eder.

2Checkout (2checkout.com) kurmak için 49 $ ücret olacaktir. Bundan sonra tek masraflar islem basinadir.

Bu i rutin kullanimi ve hiçbir sikayetleri var iki islemci bulunmaktadir.

Authorize.net, Linkpoint, Plugnpay diger yaygin kullanilan islemci bazilaridir.

Hesabinizi açtiktan sonra, bunu koymak gerekir nerede hesabi (Sevgiler) hakkinda islem için para hakkinda bilgi ve bilgi ile ödeme islemci sitesine müsterilerinizin alacagini özel bir baglanti olusturmaniz gerekir

Bazi TSlarina önceden kendi web sitesinde ürün ve fiyat hakkinda bilgi saglamak ve daha sonra size siparis baglanti olarak yerlestirebilirsiniz Numaranizi ve dahil ürün kimligi ile bir baglanti saglamak istiyorum.

Paypal gibi Digerleri size ürünlerin bilgi ve fiyat sorar ve siparis dügme olarak kullanabileceginiz bir dügme olusturur bir sihirbaz geçmesi olun.

Hepsi bu. Bu kadar kolay.