Bir dönüsüm orani dropship gizemleri nedir

Kendi web sitesi üzerinden online mal satmak mi?

Hiç aslinda magazadan bir sey satin almak için nasil ziyaretçilerin çogu durdurmak merak ettiniz mi?

Her iki soruya ‘evet’ yaniti verdiyseniz, o zaman dönüsüm orani endise konum.

E-ticaret bir dönüsüm orani bir ölçüm ya da site müsteri haline ziyaret eden kaç kisi bir yüzdesidir.

Günlük 200 toplam ziyaretçi disinda bir sey satin 10 müsteri varsa, ki, dönüsüm orani% 5’tir.

Bir dönüsüm orani önemi

Dönüsüm orani bilmek önemlidir.

Bu magaza ve ürünleri hakkinda bir seyler söylüyor. Bu magaza bakmak insanlar tarafindan nasil algilandigini göstermektedir.

Dönüsüm orani nedir bir fikrin olmadan sizi çeken ya da uzakta ziyaretçi döner ne hiçbir ipucu olabilir. Dogrusunu, dönüsüm orani bilmeden kör sürüs gibidir.

Kabul edilebilir bir dönüsüm orani, temelde büyük bir alt satirinda sirketinizin kazanç ziyaretçilerin satin alma herhangi bir yüzdesidir.

Bu satilan miktar ve ürününüzün kar marjlari baglidir. Eger yüksek bir kar marji (% 40 veya daha fazla demek) ile pahali (bilardo masalari, veya kamyon gibi) satmak Eger% 10 marj ile 10 ürün satan biri olarak bir dönüsüm orani gibi yüksek gerekmeyebilir.

Bu nedenle, ikinci is kalmak için daha yüksek bir dönüsüm orani ihtiyaci var. Ideal oranlari yaklasik% 10 veya daha fazladir.

Insanlar ürünleri satin almayin nedenleri
* Bir ürün, gerekmez sey
* Çok pahali veya overpriced var
* Bu sik veya yukari güncel degil
* Bu ziyaretçinin kisisel zevkinize, hobi veya çikarlarina uygun degil

Dönüsüm oraninin iyilestirilmesi
* Sitenizin gezinmek kolay mi? Ziyaretçilerin sitenizde gezinme olmasi için oldugundan daha zor oldugunu düsünüyorsaniz, onlar da rahatsiz olacak. Digerleri geri bildirim almak için sitenizi ziyaret var.

* Sitenize kolayca bulunabilir mi? Gibi birçok arama motorlari olabildigince kayit. Isinizi online tanitimi ve insanlarin is var bildirmek için kapali ve agizdan agiza.

* Fiyatlariniz rekabetçi mi? Ayni mal satmak diger sitelerle sizin karsilastirin. Ögeleri eBay gibi açik artirma sitelerinde için satiyoruz görmek, Amazon, vb

* Siteniz itiraz var mi? Bu mat görünümlü veya renkli oldugunu. Sen bulmaca gibi Perks, günlük sakalar, haber, mutlu bir hayat yasayan ipuçlari eklemek isteyebilirsiniz, vb ziyaretçi tekrar ücretsiz ödüller sunun. Bu gibi seyler insanlarin geri gelmesini saglayacak.

* Ne ödeme seçenekleri hakkinda? Sitenizde kredi kartlarini kabul etmezse Günümüzde, rekabetçi degiliz. Çok çevrimiçi çek hesabi ödeme kabul edebilmek.

* Eger indirim veya satis var mi? Insanlar ayri ayri satin aldiysaniz, daha ürün basina daha az ödeme birlikte ürün satin almak gibi.

Okuyucular için:
Bu makalede e-ticaret sitelerinin dönüsüm oranlarini artirmak için temel ipuçlari verir, ama tam bir rehber degildir. Bu satis çevrimiçi satis yüzdesi düsük ise profesyonel yardim almak isteyeceksiniz.