hukuk bürolari için özel sistemler mobilya

Ilk kez bir hukuk bürosu girerken bir potansiyel müsteri bakis açisindan, ilk izlenimler önemlidir. Ofis tasarimi, mobilya ve ambiyans hizli bir sekilde bu kazanan bir firma veya bir özenti oldugu mesajini gönderin.

Ama ilk izlenimler baska bir tarafi var. Gösterisli bir atmosfer firma overpriced olabilecegini duygu uzak umutlari dönüsebilir.

“Stil, fonksiyon ve bütçeleri bir sorun olup olmadigini hukuk bürolari için mobilya zor olabilir sistemlerde iyi tat bir denge saglanmasi,” MAiSPACE, bir at Mt tasarim sorumlu olan Kyle Walters, diyor. Zeytin, NJ, modüler ofis mobilyalari sistemleri merkezli üretici. “Neyse ki, modern üretim teknolojileri yüklü metrekare 12,00 $ gibi düsük üstün kaliteli mobilya sistemleri sunmak. Dahil performans ve eskime karsi ömür boyu garanti oldugunu.

“Sistem herhangi bir ofis kat plani uyarlanabilir,” diyor Walters. Yapilandirmalari bagimsiz ofis, davetkar resepsiyon alanlari arasinda;. Özel tam bir duvar ofisler, kütüphane ve konferans salonlari, destek personeli ve tatili için ortak alanlar için açik alan is istasyonlari, ekip, yazici ve kagit isleme ”

MAiSPACE, mobilya sektöründe kisaltma Modüler Mimari Iç dayali bir isim, imalat ve sözlesme mobilya sektöründe en eski isimleri tarafindan teklifleri ile karsilastirildiginda fiyat noktalari dramatik azaltimi saglayan tasarim devrimci bir kavram ile 1993 yilinda kurulmustur. “Basitçe söylemek gerekirse, bizim rekabet tipik eski üretim tesisleri mesuliyetlerinden bagimsiz olan,” Walters, “MAiSPACE sektöründe essiz esneklik ve performansi ile bir off-modüler istiflenebilir paneli sistemi olusturmak için sifirdan basladi diyor. Bir endüstri ilk birlikte sistem elemanlari ile, kolayca tasir ayarlar, tam standartlara uyumlu kablo yönetim sistemi olarak dahil, ekler ve bugünün büyüyen hukuk firmalari tipik degisiklikler (MAC). ”

özel hiçbir zorluk tasarimlar

Kaliforniya merkezli büyük bir fikri mülkiyet hukuku firmasi mobilya onun 140.000 metrekare sirket merkezi için bir çözüm ariyordu.

Firmanin mimarlik ve tasarim firmasi ofis alani 6 kat boyunca duvarlar, kitap raflari ve diger mobilyalar ile uyum saglamak için özel tasarlanmis is istasyonlari olusturmak için MAiSPACE ile takim. 212 idari personel için özel kiraz kaplama is istasyonlari vardi dahil.

“Kaliteli yapi ve MAiSPACE bu projede önde gelen yarismaci yapilan çok rekabetçi bir fiyat ve garantili teslimat ile birlikte, özel fayans kabul etme yetenegi,” Walters anlatiyor. “Müsterinin ihtiyaçlarini dosyalari ve baglayici için depolama birimleri üzerinde is istasyonlari ve uç panelleri için her iki tarafta bitmis 1.600 kitap-uyumlu kiraz kaplama fayans saglayan dahil.

“Istemci kitap-uyumlu kaplama fayans düzgün bir görsel izlenim, yerine tahil desen bir patchwork saglamak için her iki tarafta bitmis talep, ofis koridorlar ve koridorlar boyunca,” Walters açikliyor. “Fayans panelleri dikkatli insanlarin ne kadar olursa olsun zarar nedeniyle yararli kanitlamak uzun vadede her iki tarafta bitirdi. Bu durumda, hasarli fayans geri olabilir ve sürekli damar düzeni yüklenir. ”

Diger is istasyonu elemanlari gizlilik korurken ferahlik hissi katkida buzlu cam karo içerir.

insaat kalitesi deger katan

Ahsap kiremit genel tasarimi kritik olmasina ragmen, MAiSPACE diger özellikleri bu zorlu müsteri için önemli hususlar vardi.

“Istemci kendi fiyat araliginda diger sistemlerin buna MAiSPACE kalite çok daha üstün bulundu,” diyor Walters. “Çerçeve herhangi bir sonraki hamle kullanimda güç ve sertlik saglamak ve montaj yani sira sirasinda bozulma-serbest kalmasini 16-göstergesi soguk haddelenmis çelik insa edilmistir, ekler veya degisiklikler.” O notlar bu sistemin demonte ve hazir- kurulum maliyetlerini azaltirken içine ve bina boyunca elemanlari hareketli ve siki süreler toplanti önemli katkida basitlestirilmis kendinden yayilan baglantilari ile donatilmis (RTA) çerçeve bilesenleri monte edin. “Bu istemci çalisma yapilandirmasini degistirmeye isteyen Should, sistemin kapali-modüler tasarim çalisma alani boyutu esneklik saglar, yapilandirma ve kutulari, raflar, ve bölücü paneller yerini,” diyor.

Kablolama için Durum düsünün

Çalisma yönetme teknoloji kendi basina bir bilim haline ve göz ardi edilemez bir konudur oldu. “Örnegin,” Walters standartlari dosya paylasimi için, ortaklar ve personel yüksek hizli Internet erisimi için dayandigi ses, veri ve video kablolama tasarim ve yerlestirme yöneten ve diger hukuk firmasi subesi, müsteri ve iletisim kurmak için “, isaret yerel ve genis alan aglari araciligiyla diger dis kaynaklari (LAN ve WAN). MAiSPACE patentli tak ve çalistir ses, veri ve güç kablolama tasima sistemi özellikle ofis agi tüm aksatmadan MAC islemek için tasarlanmistir. Bu sözlesme mobilya sektöründe en yüksek ödülü ‘, NeoCon ödülü En Iyi’ tutar. ”

Hizmet çalisma kablolama yatay ses ve veri bir bölge dagitim sistemi fabrika sonlandirildi ve test edilmis modüler kablo baglanti ve bakir veya fiber optik içinde toplanir plug-and-play istihdam olarak yapilandirilir. Bu kapasite ekleyerek veya aglara parkur basitlestirmek için kolay erisim için kalkis paneli bölümleri arkasinda koyulur. Sistem, TIA/EIA-568-B.1, TIA/EIA-568-B.2 ve TIA/EIA-568-B.3 * olarak geçerli endüstri standartlarina uymaktadir. “Bir ofis kat plani tüm ofis LAN aksatmadan saat yerine gün içinde gerçeklestirilebilir yeniden yapilandirma gibi bir kablolama sistemi ile. Ayrica, is egitim en az sonra içi personel tarafindan yapilabilir, “diyor Walters.