i çevrimiçi emin para kazanabilirsiniz can_

E-ticaret para çevrimiçi yapmak için en kolay yollarindan biridir. Bu çok çaba almak ama büyük bir sonuç sahip degildir. Online ürün satis için en büyük zorluk, sizin gibi bir ürünü bulmak ve talep olup olmadigini görmek için.

Orada 230 ürünleri ile bir alisveris sepeti site kalkarak gibi bir sey degildir ve seçtiginiz ürün bile satan olmadigini ögrenmek. Çünkü kisisel deneyim bu söylüyorum. Eger arastirma yaptik ve bulduk bir kez geri kalani pazar ve tanitmak için iyi bir ürün gerçekten çok kolay. Eger karar gereken tek sey yapmak istiyorum ne kadar kar oldugunu. Perakende magazalarin çogu oldukça yaygindir% 30 kadar ürünlerini isaretleyin.

Ben zaten soruyu soran duyuyorum. “Ben sadece% 30 o kadar isaretlerseniz nerede kar”? “Ben bir ürün satmak ve bu ürünlerin 10 satiyorsaniz ne olacak, bu 10 $ yaparsaniz” Peki bir sonraki düsünce, kendinizi bu sorun? Peki biz bir üründen 100 $ kar oldugunu bilmek bir cerrah olmak gerekmez. Simdi 2 veya 3 ürün bir gün gibi satmak zorunda düsünün. Mümkün mü? Tabii ki, Tek ihtiyaciniz olan harika bir ürün ve büyük bir satis adim oldugunu. Online satis düsünme zaman bir seyi unutmayin. Kaç kere bile gerek yoktu bir sey aldim ama sadece o anda var olmasi gerekir mi? Hepimiz online pazarda satis her yil milyarlarca dolar yapiyor neden oldugunu, var. Düz Ingilizce – Insanlar aptal sayfalar satin al!