isletmeler tek sayfa çikis tercih neden

Tek bir sayfa çikis bir müsteri tek bir sayfa çikis kullanarak bir öge satin anlamina gelir. Farkli ve fiili ödeme alinmadan önce ilk gitmek o kadar çok sayfa vardir eski ödeme sistemi çok daha iyidir. Bu özelligi kullanarak online e-ticaret siteleri daha fazla satis olusturabilir. Oldukça fonksiyonel ve kullanici dostudur. Sadece tek bir sayfada bir ödeme islemi için gerekli her seye sahiptir çünkü hiçbir uzun çikis süreçleri içine bakmak gerekir.

Belirtildigi gibi, tek sayfa çikis kadar çok basit belirledi. Ödeme sayfasinda, tüm gitmek için islem için doldurulmasi için gerekli bilgi ile-fatura bilgileri, nakliye bilgileri, nakliye yöntemi ve ödenmesi gereken toplam miktari. Bulabilirsiniz Yani bir müsteri yapmasi gereken tek sey tüm gerekli bilgileri koymak ve hepsi bu. En basit sey hiç e-ticaret için yapilmadi!

Tek sayfa çikis aslinda birçok avantaji vardir. Ilk olarak, tek sayfa kontrolleri hizli. Müsteriler sadece bu ad, adres ve kredi veya banka karti numarasi gibi kendi bilgileri yazmaniz gerekir. Ödeme islemi yapilmadan önce o kadar çok sey tiklayin gerek yoktur. Daha sonra, uygundur. Onlar tekrar müsteri iseniz, onlarin bilgi zaten bir yere saklanir ve tekrar bilgileri doldurarak güçlük geçmek zorunda olmayacaktir. Yazilim ayni kisi oldugunu algiladiktan sonra, otomatik olarak depolama sistemi içinde bilgi bulabilirsiniz. Son olarak, daha iyi dönüsüm oranlari garanti. Müsteri aslinda ürün satin alabilirsiniz önce geleneksel online ödeme olarak, bu konuda 3-4 sayfa alir. Bu tabii ki müsterilerin gerçekten ürün veya satin olup olmadigini düsünmek için neden daha veriyor. Çalismalari kendi fikrini degistirmek ile ve sonuç olarak gitmek için ödeme bekleyen müsterilerin yarisi, bu satis kaybi oldugunu göstermektedir. Tek sayfa çikis, insanlar size dogru geliyor daha fazla satis olsun fikirlerini degistirmek için zaman verilmez.

Tek bir sayfa çikis verimini hakkinda iddia bazi hala var. Birçok yine girisine bilgilerin ayni sayida çünkü gerçekten islem için harcanan zamani azaltmak olmadigini söyleyebilirim. Bu dogru olabilir, yine de tek bir sayfa çikis ile söylemek dogru, yapilacak tiklama az miktarda ve kesinlikle, daha iyi satis ve stok olsun. Insanlarin tek sayfa çikis için kullanilan ama bir kez yaptiklari almak için biraz zaman alabilir, onlar sadece adimlari çikis çok daha iyi oldugunu fark edeceksiniz.

Tek sayfa çikis ile, müsterileriniz için daha iyi bir deneyim emin bulunmaktadir. Onlarin ödeme islendikten önce uzun süre beklemek için gerek yoktur. Müsteri memnuniyeti önemli ölçüde artmistir ve bu ile, daha fazla müsteri bulmak ve korumak için emin olacaktir.