Iyi bir tüccar hizmetleri saglayicisi bulma

genel bakis

Eger ilk online is içine almak, bu ilerisini önde düsünmek ve olmasi zorunludur. Sadece bu nedenle, kredi karti ödemeleri kabul ederek ise baslamak gerekir. Ürün satin almak olabilir insanlarin büyük çogunlugu kredi karti olmasi muhtemeldir. Bu çok daha büyük olasilikla onlara bir PayPal hesabi olan fazla.

Ben kesinlikle ödeme biçimi olarak PayPal sunan kötü bir sey oldugunu söylemiyorum. Ama bir kredi karti kendi sadece 1 10 kisiden bir PayPal hesabina sahip baska bir yerde okudum. Daha az düzenli olarak PayPal hesabi kullanin. Bu nedenle, ticari hizmetler için ödeme önleyebilirsiniz sadece bu yüzden% 90 oraninda potansiyel is kesim olabilir. Kesinlikle hiç baslamadan önce kendi bogazini kesmek istemiyorum.

Asagida iyi bir tüccar hizmetleri saglayicisi bulmak için bazi ipuçlari.

1: Eger ödeme beklenir ücretler türlü bilin

Tüccar hesabi ücretleri çok degisebilir. Bazi kullanacak ilk taktikleri biri düsük açik maliyet ile, servislerinin kullanimina tesvik etmek olacaktir. Eger islenen her ödeme için agir bir yüzdesi tahsil için gidiyoruz ince baski okumak kadar çok az biliyorsun. Pahali ürünler satarken, bunlar kar yirmi ya da otuz dolar faydalanarak olabilir. Düsük ücret ve onlarin kurulum maliyetleri çok pahali olan bir bulmaya çalisin.

2: müsteri hizmetleri kontrol

Hiç bir sey yapin ya da hiç bir kurus sarj etmek için firsat var önce, onlarin müsteri hizmetleri test gerekir önce. Sadece onlarin hizmetleri hakkinda birkaç soru sorarak yapabilirsiniz. Hizli her zaman en iyi olmadigini unutmayin. Online sirketlerin bir çok artik sorulara cevap otomatik sistemler kurulum olacaktir. Bu her zaman en kötü sey degil, ama her zaman dogrudan birisiyle konusuyor daha rahat hissettim.

Bunu birkaç gün sürerse onlari onlarin hizmet kullanmaya karar büyük olasilikla ayni sekilde olacagini size geri almak için biliyorum. Daha önce ele hiç bir sirketten satin Insanlar zaten biraz süpheci olacak. Bu tüccar geri bir yanit almak için sizin için birkaç gün sürer ve daha sonra baska bir gün ya da iki sey hakkinda potansiyel müsterilere geri almak için, bu is için zararlidir. Onlari hizli olmasi ve profesyonel sorulari islemek gerekir.

3: Fiyat her zaman tek ve en önemli yönü degil

Bir tüccar servis saglayici bakildiginda, fiyat dikkate almak daha birçok faktör vardir. Bir web sitesi için çevresinde alisveris olabilir ve size alisveris sepeti ile kredi karti isleme sistemi kurulumu için kolay olacak önemlidir. Bazi ticari hesaplar gerçek bir perakende magaza ve bu ya istediginizi degilse gibi elle kredi karti çalistirmak gerekebilir. Bunun yerine, özellikleri bol ve siparis süreci geçmesi için size ve müsterilerinize hem de kolay hale getirecek birini istiyorum.

4: bul ihtiyaçlariniza uygun bir

Tüm ticari hesaplar ayni özellikleri sunuyor. Bazi iyi is ve özel alisveris sepetleri için modülleri kurulum var. Bu kapsamli olmasi ve aslinda her sey düzgün kurulum almak için sizinle birlikte çalisacaktir bulmak istiyorum. Onlarin kol bükmek için ve sizin için ya da degil konusunda karisti yasiyorsaniz, belki de bu sirket önleyecegini. Bunlar is istiyor, ama onlari ihtiyaciniz seyler türleri asina olmak istiyorum. Belli bir alisveris sepeti ya da baska bir özel durumu ile çalismak yeteneklerini olsun, dogrudan size ihtiyaciniz olan özellikleri ve yetenekleri için izin tanitimi tüccar hesaplari ile gitmek iyi olabilir.

5: digerleri yorumu okuyun

Süphe ve karar daraltmak için çalisirken, digerleri söylediklerini ne okudugumda. Bir çok kez, kötü bir üne o sirketin sakinmak istediginiz iyi bir isarettir. Ne yazik ki, birçok kisi durumlar “gerçek olamayacak kadar iyi” içine çekilir olsun. Onlar ekstra düsük ücretler görmek ve atlamak. Ayni tuzagina düsen düsünüyor olabilir. Her zaman degerlendirmeleri okumak ve pozitif olanlar daha negatif olanlar görürseniz, o zaman ben baska bir yerde ariyor öneriyoruz.