led lambalari ve iç aydinlatma gereksinimleri gelisimine analizi

LED sel isiklari pazar firsati gelisimi için büyük, genis bir alandir. Gelistirme kapali açik peyzaj aydinlatma için LED aydinlatma uygulamasi geçmiste aydinlatma uygulamalari LED. Önümüzdeki bes yil içinde LED aydinlatma gelisme analizine göre üstel büyüme trendi olacak. 2011 onun çikis kadar milyarlarca dolar onlarca olacaktir. 2009 AB büyük bir pazar firsati ve iyimserlik gelecegin iç aydinlatma LED olustururken, özellikle engelli akkor plani, endise ve enerji tasarrufu konularinda uygulanmasinda yol almak.
Yüksek güç Mavi LED serit gelistirilmesi iki ana unsurlari baglidir: Bir çip kendisidir, ikinci, aydinlatma teknolojisi, sürüs, optik, termal içerir. Her seyden önce su anda, çip, LED çip yüzeylerde ve malzemelerin epitaksiyel büyüme teknolojisinin gelisimi için bir anahtardir. Geleneksel mavi safir malzeme, Silikon, ve silisyum karbür gelen Iskele, çinko oksit, galyum nitrür gibi yeni malzemelerin gelistirilmesi için. Mükemmellik LED agi, aydinlatma ve genel aydinlatma yüksek güç yongasi için odak noktasi da daha verimli ve istikrarli çip gelistirme hakkinda kritik yükseltme dekoratif aydinlatma ve bazi basit yardimci aydinlatma ve düsük güç çip, teknoloji için kullanilir. Sadece birkaç yil içinde, dahil cihaz yapisi, yüzey pürüzlendirme islemi ve çoklu-kuantum-kuyu yapi tasarimi yardimiyla, teknik gelismeler bir dizi, kuantum siçramalari elde etmek için isik verimliligi LED. Ince film çip teknolojisinin yan tarafindaki isik çikisi kayiplarin azaltilmasi ve ön çikisindan isik altindaki bir yansitici yüzey üzerinde% 97 yardimiyla, süper parlak LED çip üretim teknolojisinin kalbidir. Bu sadece önemli ölçüde LED verimliligini artirmak degil, lens tasarimi üstün bir konaklama olusturur.

Aslinda kalkinma Yilai insanlarin LED panelinden yasam kullanmanin endise olmustur, sadece LED bilesenlerin düsük isi direnci kullanarak dayanir eger etrafinda çevreye PN dügümden azaltir etkili gerekir termal sisteminin iyi lambalari cihaz yapimi için basarisiz, ve bir sicak direnç, büyük ölçüde PN dügüm sicaklik LED azalir ve basari uygulama yasam kullanarak ve hedef gerçek aki gelistirmek LED lambalar uzatildi. Geleneksel lambalara göre mükemmellik LED agi, PCB LED destekli tasiyici, ayni zamanda isi tasiyici LED, bu nedenle sogutucu termal ve baskili devre tasarimi çok önemlidir. Buna ek olarak, aydinlatma üreticileri de sogutucu malzeme kalitesi, kalinligi ve boyutu yani sira termal arayüzü ve baglantilari gibi faktörleri dikkate almak gerekir.

Geleneksel lambalara göre LED aydinlatma optik tasarim, yönlü ve nokta isiklar LED aydinlatma temel optik tasarim departmani en tipik özellikleridir. LED ikili optik tasarim, LED lambalar daha iyi isik dagilim egrisi elde edebilirsiniz. Gölge mevcut büyük kapali LED aydinlatma uygulama gelistirme pazari isik çok parlak isik ihtiyaci gibi, yüksek isik aktarim hizi isik çikarma verimliligini artirmak için kullanilabilir. Ya da isiga LED nokta isik kaynagi degistirir aydinlatma, için LightGuide teknolojinin uygulanmasi, ayrica parlama engeller, aydinlatma isik dagilimi tekdüzelik artirabilir sadece. Ayni zamanda pratik ideal bir optik efektler için aydinlatma nesnelerin konsantre etkisini vurgulamak için bazi odaklama lens veya reflektör ile kullanilabilir.

Yüksek güç LED Iç vurgulu aydinlatma ve dekoratif aydinlatma uygulamasinda tatmin edici bir performans olmustur bile, aydinlatma teknolojisi zorluklar LED, ama Genel hala yenileme maliyeti, isigin düsük renk sicakligi da dahil olmak üzere, aydinlatma ve ruh aydinlatma uygulamalarinda pek çok sorunlarla karsi karsiya etkiler, renk dönüsüm indeksi ve sistem güvenilirligi. Maliyet özellikle ev aydinlatma uygulamalarinda, iç mekan aydinlatma nispeten hassas faktörlerdir. Modelleri daha fazla LED isiklar, isik verimliligi sürekli artiyor, ancak fiyatlar yüksek olmasina ragmen sorun hala var. Ama ne zaman genel sistem tasarimi LED isik kaynagi azaltma, optimizasyonu fiyat, toplam maliyeti kesinlikle düsecek. LED mükemmellik ag

LED aydinlatma 4000K Iç ev aydinlatma düsük renk sicakligi genelde tercih edilir düsük renk sicakligi fotosentez verimliligini artirmak. Sicak beyaz isik ortami daha sicak ve rahat hale getirir ve Leng Baiguang insanlar, temiz, verimli ve parlak, daha Ofis için uygun ve dis aydinlatma hissi verir. LED lambalar uzun ömürlü, sistem güvenilirligini artirir. Genel aydinlatma uygulamalari, genel verimliligini, ömrü ve LED güvenilirligi sistemi gelistirilebilir için optimize edilmis olmalidir. Kompakt, yüksek performans, renk ve çikis seçenekleri çesitli: mükemmellik LED aglari LED aydinlatma. Güç: AC, pil ve diger güç kaynagi yüksek güvenlik ve düsük voltajli, sabit akim güç kaynagi dönüstürür. Kontrol ve sürücü: elektronik devreler kullanarak sabit akim sürücü ve kontrol LED. Isi yönetimi: daha uzun kullanim ömrü elde etmek için, kontrol sicakligi dügüm çok önemlidir LED ve termal analizi de vazgeçilmezdir. Optik: lens, reflektör veya isik kilavuzu malzeme hedef alan odaklanmis isik optik bilesenleri gerekli olabilir.

LED teknolojisi ve LED aydinlatma etkisi hizli gelisimi giderek artan ile, giderek daha yaygin olarak kullanilan LED. Özellikle giderek ciddi küresel enerji sikintisi ile, insanlar LED aydinlatma piyasa beklentileri gelisimine daha fazla ilgi, LED ampul, tungsten ve floresan isik yerine potansiyelidir. Buna ek olarak, iç aydinlatma tasarimi açisindan, enerji tasarrufu, insanlik ve sanat egilim LED.