ne internet pazarlama video egitimlerini kadar güçlü yapar

Son yillarda birkaç Internet Pazarlama sahne hizla online pazarlama tüm asamalarinda içine genislemektedir büyük bir dönüsüm tamamladi. Salt metin satis sayfalari günler artik geride kaldi. Yeni medya, Video Tutorials ile Internet Pazarlama, otobüsün arkasina online reklamcilik tüm diger araçlar tasindi.

Basliklar ve internet pazarlama ve video egitimlerini kullaniminin gücü hakkinda raporlar is dergi ve gazetelerde, tüm Web üzerinden bulunabilir. Tüm dünya rekor sayida bu videolari izliyor ve bir yavaslama belirtisi yakin zamanda var.

Comscore tek son basin açiklamasi, sadece ABD’de izlendi online video sayisi 2008 11.5 billionin Mart, bir önceki aya göre% 13 artis gerçeklesti oldugunu lanse. Bu ay, Comscore göre, yaklasik 139 milyon ABD internet kullanicilarinin 83 video her izledim. Izleme sitelerinde liderleri Google Sites 85.7 ‘si (milyon dolar), Fox Interactive (54,3 milyon), Yahoo! Siteler (37,5 milyon) ve Viacom Dijital (26,6 milyon) idi.

Bu numaralari kendileri için konusuyoruz. Herhangi bir konuda egitim videolari ile internet pazarlama burada kalmak ve daha fazla internet Pazarlamacilar ve “sokakta” isletme sahipleri kameralar disari sürüklerken sadece katlanarak büyüyecek. Video prodüksiyon yazilim hediye promosyonlar ve bir One-Time-Teklif (OTO) satin almak için bir avantaj olarak da son derece popüler. Herkes bir video ögretici yapmak ve bir gün içinde çevrimiçi olabilir. Biraz daha deneyimli kullanicilar kendi kayit yüklendigi seçtikleri video formatina islenen ve 15 dakika içinde halka açik oldugu için CANLI oldugunu rapor!

Yukaridaki sasirtici numaralari resmin sadece bir parçasidir. Bir Internet Pazarlamaci müsteri tabani aslinda tüm dünya ve müsteri çekmek ve yararli içerik saglamak için videolari kullanarak gücünü göz ardi kesinlikle ticari intihardir.

Bilgisiz arasinda tur yapiyor pazarlama mitler biri, televizyon pazarlama videolari ile Internet Pazarlama daha ucuz ve daha maliyet-verimli oldugunu. Isin gerçegi bir dijital video kamera olan herkes gömlek arayan bir “temiz kesim” giyen kendi yatak odasinda kendi iç çamasiri oturup bir iki saat daha az kendi ürün pazara kaliteli bir video üretmek olabilir.

Baska bir televizyon reklam yanlis daha büyük, daha parlak ve mega-ads daha hareketli televizyon izleme geri bu online video izleyici çekecek olmasidir. Televizyon reklam azalan gelecegi görmek için yeterli vizyonu olanlar geleneksel televizyon pazarlamacilar, onlar kadar hizli Online Internet Pazarlama hareket ediyor.

Geleneksel televizyon pazarlamacilar çok sayida tanimak için yavas oldugu bir gerçek de televizyon izlemek için kullanildiginda onlarin prime satin izleyici çevrimiçi olmasidir. Onlar, dünya üzerinde herhangi bir ülkeden satis sayfalarini taramaya kendi bloglarini (vblogging) videolari kullanmayi ögrenme ve hizli olarak kendi internet pazarlama video ve egitimlerini verme, Internet video izliyor. Bloglar videolari kolayca ya ücretsiz ya da makul fiyatli için, bulunabilir olusturmak için ücretsiz ve kaliteli yazilim için ayarlanabilir.

Bir delik poke son geleneksel pazarlama kavrami yüksek çözünürlüklü televizyon algilanan beraberlik. ABD’de HD televizyon yayilmasini yere yukari% 30 iken, internetin yaklasik% 75 zaten yüksek çözünürlüklü televizyon için donatilmistir. Genisbant baglantilari ve LCD monitörler herhangi bir genç yatak odasi zaten standart donanim ve ayni çok ebeveynleri çogu için geçerlidir.

Geleneksel televizyon reklam ajanslari ve yüksek güçlü müsteri Internet Pazarlama videolari güçlü … kalite, düsük üretim maliyetleri odaklanarak basladiginizda, onlarin izleyici ve yatirim getirisi çok büyük sayida … pazarlama stratejileri için degisecek daha iyi.

Bu arada, Internet Pazarlama video ve yetenekli amatörler tarafindan olusturulan dersler milyonlarca potansiyel müsteriye dikkatini çeken, dünya çapinda yayilmaya devam edecektir.

Burada asil soru sudur: bir dijital video kamera ile bir çocuk geleneksel televizyon reklam kullanarak ve internet yok sayarak bir Fortune 500 sirketi devirmek mi? Bu sorunun cevabi basitçe …. Kesinlikle evet!