ofis sistemleri mobilya hakkinda bilgi Nuggets

Metropolis Kasim 1998 sayisinda “hücre arkasindaki adam” lakapli tasarimci Robert Propst, altmisli dönemi ofislerine bir kontrpuan icat Modüler ofis sistemleri mobilya 1968 tarihleri ??- büyük, açik alanlar masa ve sandalyeler satir ile dolu ve çevrili Kapali odalar tarafindan.

Bu steril, neredeyse tek beden uyan tüm altmisli ve yetmisli dilbertvari kabinleri sistemleri mobilya heyecan verici yeni tasarimlar yol verdik bu eklenti renk, pizzazz ve bugünkü ofis manzara kisilik. Canli ya da bastirilmis renkleri genis yer, boyali, paslanmaz pürüzsüz ya da kabartmali metal ve cam ve kumas seçenekleri ofis tasarimcilari bu çiglik basari çalisma alanlari olusturmak ve çekmek ve nitelikli personel tutmak yardimci olmak için izin birlestirir.

1993 yilinda MAiSPACE imalat ve sanayi en eski isimleri tarafindan teklifleri ile karsilastirildiginda fiyat dramatik azaltimi saglayan tasarim devrimci bir kavram ile piyasaya girdiginde açik ofislerde evrimi büyük ölçüde gelismis. Eski üretim tesisleri kurtulan MAiSPACE esneklik ve sektörde essiz performansi ile bir off-modüler istiflenebilir paneli sistemi olusturmak için sifirdan basladi. Bir endüstri ilk birlikte sistem elemanlari ile, kolayca tasir ayarlar, tam standartlara uyumlu kablo yönetim sistemi olarak dahil, ekler ve günümüz is dünyasinin tipik degisiklikler (MAC). 40% rekabet altinda fiyat noktalarinda, MAiSPACE bir ömür boyu kesin teminat ve eskime karsi bir garantisi ile kalitesini destekliyor.

Bugün ofis mobilya ürünleri yillik gönderiler 11 milyar dolarlik bir 36% sistemleri mobilya. Mt göre MAiSPACE. Zeytin, NJ, ortalama oran, bir yil% 40 olan abone kayip sirketlerin hizmet bu sektörde lider tedarikçisi – ama 200% ulasabilirsiniz. 14-göstergesi soguk haddelenmis çelik (RTA) yapi sistemleri birlestirmek için knock-down hazir kullanarak kaliteli insaat hareket ve imkansiz olmasa bile yeniden birlestirme zorlastirir, ayri olan düsük kaliteli ürünler viraj ve bozabilmektedir rakiplerinden MAiSPACE ayarlar.

Kalite Sistemleri mobilya ev sahipleri için diz girmeden B sinifi veya C binalarda çekici çalisma alanlari olusturmak isteyen sirketler için bir cankurtaran olabilir kim kadar metrekare basina 80 $ ön veya kiraci yap-çikislari için kira çakmak olabilir. “10.000 metre kare veya daha az kiralama bir kiraciya yap-vazgeçirmeye bir ev sahibi hazir bulabilirsiniz varsayarak That,” MAiSPACE tesisleri ve Proje Yönetimi heads up Rob Spradlin, diyor. “Ayni kontaktör için de geçerlidir. Üçüncü bir tarafa teslim kez Her iki durumda da, sirketlerin proje kontrolünü kaybetmek. MAiSPACE küçük orta ölçekli firmalar odaklanir – iki ofis oldugunca az olarak – ve müsterilerin maliyet ceza olmadan özellestirilebilir çalisma alanlari olusturmaniza yardimci olur. Isletme sahiplerinin yaklasik% 25 daha az 10.000 metre kare kira gibi bu genis bir pazar temel saglar. ”

yüklü metrekare basina 12,00 $ ‘dan ismarlama ofis alanlari
“Özellestirme ve sinif pahali ya da bir zaman katil olmasi gerekmez,” Spradlin diyor. “Örnegin, son zamanlarda 65 is istasyonlari ve metrekare basina 12.00 standartlara uyumlu modüler kablolama sistemi de dahil olmak üzere 24 özel ofisler, yüklü. Istemci Coverseal, panel kesimleri için bazi açik cam serpistirilmis islerini yüzeyler için sicak bir gri renkte özel bir MAiSPACE malzeme kum renkli krep kumas, seçilmis. Dolaplar ve trim haki vardir. Müsteri siparis 5 hafta sonra oldu hareket eder. ”

6 486 MAiSPACE ajan ve yönetsel is istasyonlari olusan bir çagri merkezi x 6 ve 10 x 12 yapilandirmalari da kablolama çalisir ve özel renk ve kumas dahil olmak üzere yüklü metrekare basina 12.00 tamamlanmistir. Is zaten iki hafta kisaltilmis bir süre bir araya geldi.

Açik ofis ve ortak görev alanlari çalisanlar arasinda etkilesimi tesvik yardimci olur. Ama gizlilik verimlilik için gerekli olan örnekleri vardir. “Bir BOSTI (Sosyal ve Teknolojik Yenilik Buffalo Örgütü) çalisma gizlilik görev-yogun bilgi çalisanlari 250% için verimlilik artirabilir gösterir,” Spradlin dikkat çekiyor. “Bu gizlilik saglamak için tesvik ve modüler tam duvar ofis sistemleri ek alt satirinda faydalari ile bunu. Onlar geleneksel Alçipan insaat üçte biri pahasina tasindi ve yeniden olabilir olmasidir. ”

Çekici ama islevsel çalisma alanlari nedeniyle inanilmaz daralma ofis denilen bir olgu daha önemli hale gelir. “Yüksek Gökyüzü az daha fazla tikmak için güç isletmeler kiralar,” Spradlin çalisan basina bu taban alani 10 yil önce 250 metre kare ortalama 200 metre kare küçüldü belirterek, diyor. “Bu toplanti odalari ve merkezi depolama gibi ortak alanlari içerir bu,” diye ekliyor.

Daha küçük alanlarda elinizin altinda gerekli malzemeleri koymak için depolama yenilikçi araçlari gerektirir. MAiSPACE disi modüler tasarimi, her bir çalisma alani için kalici ve hareketli dosyalama sistemleri ile artar kagit yönetimi ve aydinlatma seçenekleri raf, saklama kutulari yerlestirilmesi genis bir seçim destekler. Off-modüler tasarimi da çalisma alani boyutu, yapilandirma ve bölücü paneller yerini esneklik saglar.