aslinda ücretsiz bir dizüstü bilgisayar ya da plazma tv almak için

Ben geçmiste bu sitelerin birkaç çalismisti. Ben mesaji göreceksiniz her zaman hemen hemen gitmek için sadece bir teklif yapilir. Ben bir teklif doldurun ediyorum ve sonra tekrar bu mesaji görmek istiyorum. Genellikle 30 ila 45 dakika sonra pes ediyorum. Bu farkli seyler için kayit almak için hile çesit oldugunu düsündüm. Site sahiplerinin birkaç ile görüstükten sonra, tüm teklifleri ile sayfalari olanlar, ben tüm sonuna kadar bir yol ya da olsun ister site sahibi hala teklif var sirketten topladigi ögrendim.

Birkaç hafta önce ben aslinda ücretsiz dizüstü bilgisayar veya Plazma TV gibi ödülleri senin olsun nasil ögrenme konusunda bir söz vardi bir arkadasimdan bir e-posta aldim. Ben süpheci ama ben sadece baska bir sey devam edecegiz çok fazla zaman maliyeti eger, neden olmasin dedi. Site, satis sayfasi, onlar olusturulan el almak için yapmaniz gereken sadece bu kadar ne hey dedi bana belki maliyet $ 2 olacak tam bir teklif oldugunu söyledi. Bana bir dolar maliyet ve sonra aslinda bu sitelerden para kazanmak ve ödül ödül almak için nasil kendi online ders götürüldü bir teklif dolduran.

Ben onlarin online ders ve her bir süre içinde onlar söz ve ögrendiklerini denemek istiyorsunuz bir siteye gitmek geçiyor ki tüm hafta sonu geçirdim, ben çok etkilendim. Bu seyler aslinda sadece onlar söyledigi gibi çalisiyordu. Insanlarin satin almak ve teklifler tamamlanir ‘Yesil’ olarak adlandirilan satmak nerede bu ticaret panolari orada oldugunu ögrendik. Genellikle bu teklif sitelerinden biri size 1 teklif tamamlamak arti onlara saglar vermek gerekir söyleyecektir 10 tavsiyeleri söylüyorlar. Bu ticaret kurullarinda Eger o zaman Referans baglantinizi kullanarak bu panolari gidip bir teklif tamamlamak zorunda tavsiyeler için ödeme yapabilirsiniz.

Ben bu kursu tamamladi sonra sonra sonra belki 47 $ satmak olabilir bir video araya olacagini düsündüm ama biraz daha düsünce vererek sonra sadece bu siteye insanlar basvurmak için daha kolay olacagini düsündüm. Ben 47 $ gibi yapma olmayacak ama biri aslinda satin önce kaç kisi bir satis sayfasi ziyaret etmek var mi? Belki disari 1000 kisi sadece 10 satis gibi yapabilir kendi satis sayfasi sevk pazarlamacilar duydum. Belki 470 $ brüt toplam. Ben yerine sadece siteye sevk ve aldigim ayni teklif size izin istiyorum.

Aslinda önümüzdeki hafta kullanmak için bu bilgiyi koymak ve yaklasik 100 $ kazandi. Sadece benim zaman birkaç saat aldi is için kötü. Biri bunu yapmak için karar verirse Simdi o zaman onlar üzerinde çalistiginiz teklifler biri yesil gittiginde bunlari bildirecegiz greencheck adli bu ücretsiz yazilim edinmenizi öneririz. Eger bir kredi ve bir kredi almak için 3 teklifler tamamlamak zorunda kalabilirsiniz Bazi siteler bir yesil esittir. Bazi siteler kredi aninda ve bazi birkaç gün sürebilir ancak bir teklif yesil gittiginde sadece ödeme çünkü bu teklifler üzerinde takip tutmak için ögrenmek gerekir.

Bu teklif siteler var kurallarindan biri hane basina sadece bir kisi bir teklif yapabilecegi, çünkü Ayrica, bu evde herkes bu yapabilecegi bir sey degildir. Simdi her biri yaptigi tekliflerin takip eger evde herkes bu yapiyor olabilir düsünebilirsiniz. Evde her bilgisayarda farkli bir olsa bile internet baglantisi bir IP adresi vardir çünkü bu da çalismiyor. Bu siteler, onlara tüm teklifleri ile olanlar. Size çesitli teklifler tamamladiktan sonra daha sonra sonunda sadece para harcadi demektir kalici ve genellikle bu olur hesabinizi askiya baska bir ayni IP adresine sahip ev birden fazla kisi görürseniz geri olmayacak çünkü onlar sonra yesil geri alacak.

Bu iyi olsun sonra o zaman için yesil yapmak için baskalarinin ödeme yapabilirsiniz ve sonunda size ücretsiz dizüstü bilgisayarlar alacak, TV, veya XBox. Bazilari bunun yerine para almak saglayacaktir. Tiklayin