dönüsüm oranlarini artirmak – etkin içerik

Siteniz hizli ve trafik aliyor, ancak dönüsüm oranlari hayal kirikligi. Eger içerik sesi ile ilgili sorunlar olabilir

Eger inaniyor musunuz?

Sen saglanmaktadir ürün veya hizmet için tutku olmalidir. Eger inanmiyorum, neden sitenize olmalidir ziyaretçi? Inanç eksikligi zayif içerik ve kötü dönüsüm oranlari neden olacaktir. Kalite satan varsa, bu umudu bir iyilik yapiyoruz. Sitenizin sesi içeriginde bu yansitmalidir.

Etkili umutlari dönüstürmek için, sitenizin her giris sayfasi ziyaretçileri söylemek gerekir:

1. Ne teklif,

2. Nasil fayda ve olacaktir

3. Bu eylemde talep ediyor.

giris sayfalari

Birçok site giris sayfalari ile ilgili dönüsüm sorunlari var. Çogu kisi otomatik olarak siteye tek giris yolu olarak ana sayfa öngörülüyor. Ter, kan ve gözyasi ana sayfa sadece yazmak yapma harcanir. Tersine, ayni çaba bir kismini iç sayfalara uygulanir. Bu temel bir hatadir.

Sunucu istatistiklerini kontrol varsa, sitenizin iç sayfalarinda sitenize giren önemli miktarda trafik bulmak için sürpriz olabilir. Evet, ziyaretçilerin büyük bir yüzdesi ana sayfa görmeden site giriyoruz. Sizin “kanca” sadece ana sayfasinda ise, dönüsüm yasayacaktir. Eger servis kisa bir özet ve site ve dönüsümleri artiracak her giris sayfasinda faydalari oldugundan emin olun.

ne teklif

Eger ilk cümle ile tam olarak ne ziyaretçi söyle. Ince olmayin. Sadece onlarin dikkatini çekmek için birkaç saniyeniz var. Bu kaybetmeyin. Açilis cümlesi “XYZ anda, biz toptan fiyatlarla kaliteli araçlar sunuyoruz.”, Gibi bir sey okumalisiniz Bam! Umudu size sunuyoruz tam olarak ne bilir ve onlarin ihtiyaç doldurur.

faydalari

Onlar Sizinle is yapmak yararlanacaktir nasil umudu söyle. Bunu anlamak sanmayin. Yine, gibi bir sey ile künt olmak, “bir düsük yük ve ücretsiz kargo var çünkü bizden satin aldiginizda tasarruf.” Bam! Simdi ziyaretçi düsük bir fiyata araçlari satmak bilir. Onlar araci ürünler için herhangi bir ihtiyaç varsa, bu arada alisveris aktivite ile sonuçlanmalidir.

talep eylem

Onlar sitenizi ziyaret umutlari yapmak istiyorsun? Içerik sonunda, bunlari söylemek emin olun. “Siparis vermek için tiklayiniz” mükemmel iyi bir ifadedir, ama bir yarar ekleyerek en uygunudur. “Ücretsiz kargo ile siparis için tiklayiniz” üstün bir taleptir. Ne olursa olsun, onlara ne yapmak söylemek ve istenen islem için mümkün oldugunca kolay hale emin olun.

Kalite sunuyoruz, size müsteri bir iyilik yapiyoruz. Sitenizin sesi bu gerçegi yansitir emin olun.