e-ticaret web sitesi kurmak

Bir e-ticaret web sitesi kurmak için ne sürer? Bu makalede, ürününüze bir pazar olup olmadigini ilgili bir arastirma yaptik varsayar. Sonra size o zaman bir web sitesi binanin teknik yönleri üzerinde alir uygun bir ürün var tespit ettik.

Bir e-ticaret web sitesi hazirlanmasi önemlidir olustururken. Vaktinden ürün düzenleyin. Bir excel elektronik tablo ya da sadece bir word belgesi kullanabilirsiniz. Ürünlerin görüntüleri toplayin. Bu çok iyi bir görüntü olmasi çok önemlidir. Bir resim bin kelimeye bedeldir oldugunu unutmayin. Eger toplama düsünebilirsiniz seylerden bazilari sunlardir:

a) kitap ve tarihsel kurgu yani ürün kategorileri ve alt kategorileri
b) ürün seçenekleri yani boyut, renk, karton kapakli ya da ciltli
c) ürün kimlik numarasini yani 00001 Eger büyüyebilen bir numaralandirma düzeni ile gelmek isteyeceksiniz
Her ürünün d) ürün açiklamasi bir kelime açiklamasi
Ürün için görüntü dosyasinin e) Ürün resmi adi
f) ürün fiyati
g) nakliye hesaplari
h) vergi hesaplamalari

Önünüzde zaman bir e-ticaret web sitesi kurmak zaman bilgi toplayarak kendi ihtiyaçlariniza ne belirleyebilirsiniz. Simdi bir e-ticaret web sitesi kurmak için pek çok yol vardir. Temel olarak bir tüccar hesabi size internet üzerinden para toplamak için izin verir. Eger internet üzerinde satmak için bir tüccar hesabi ve bir ödeme ag geçidi veya alisveris sepeti gerekir.

Bir ürün bir bütün Bunu yapmanin bir yolu Paypal oldugunu. Insanlar genelde bir e-ticaret web sitesi kurmak zaman Paypal resmi ödeme islemci oldugu. PayPal ücretsiz sundugu alisveris sepeti bir veya birden çok öge satabilirsiniz. Her madde satmak ancak kredi karti islemi için bir aylik ücret veya ekipman kiralama ücreti ödemek zorunda kalmazsiniz zaman küçük bir miktar ödeyecek.

PayPal seçti ya da baska bir ödeme isleme çözüm olsun Bir etki alani adi kayit gerekir. Büyü ve kolay hatirlanacak bir ad seçimi daha kolay müsteri online magaza dönmek için yapar. Sen daha az $ 8.00 yil için çevrimiçi yerlerde bir dizi Bir etki alani adi kayit olabilirsiniz.

Eger bir e-ticaret web sitesi kurmak zaman bir web barindirma sirketi seçti istiyorum yaninda. E-ticaret web sitesi için bir web hosting sirketi seçerken onlar Autoresponders izin olsun, kullanilabilir web alani miktari, aylik aylik bant genisligi, e-posta hesaplari sayisi dikkate almak gerekir. Buna ek olarak, site istatistikleri, veritabani (gerekirse), hizli müsteri hizmetleri ve olmadigini onlar makul fiyatli.

E-ticaret web sitesi kurmak – Sitenizde (bir veritabani tabanli site varsa bu geçerli degildir) üzerinde istediginiz kaç sayfa karar. Kullandiginiz ana ürün kategorilerine göre web sayfalari için gezinti baglantilari adi. Örnegin Hakkimizda, Ana sayfa, Kategori 1, Kategori 2, Kategori 3, Kategori 4, Kategori 5, Kategori 6, Politikalar, ve Iletisim olabilir

Tutarli bir tema ve tasarim sitenizde çalisan ayni baslik görüntü ve / veya logosu, slogani, navigasyon, telif hakki ve renkler kullanmak olmalidir. Site ana sayfasinda içeren ne bir özet veya misyon ekleyin.

Bu ürün için bir arastirma yaptim anahtar kelimeleri içeren her sayfanin üst (250-500 kelime) de metnin bir paragraf ekleme. Bu da arama motorlarinda eklemek anahtar kelimelere göre sitenizi bulmak için potansiyel ziyaretçi çekecektir.

Eger insa sonra bir e-ticaret web sitesi web sitesi test emin olun. Web barindirma sitenize dosyalari yükledikten sonra, iyice için test ederek kirik linkleri, tarayici uyumlulugu, ekran çözünürlügü, html / xhtml dogrulama, bu optin formu isleri, sitesi yükleme süresi sitenizi kontrol.

Eger onlar gelecek bir e-ticaret web sitesi kurmak eger, bir olgu degil, sitenize pazar gerekir. Eger aktif web sitesi pazar yoksa herhangi bir satis yapmayacagiz. Eger arama motorlarinda varligini artirmak için tutarli olarak yapmaniz gereken en önemli görevlerinden biri (sitenize isaret eden baglantilarin sayisi) baglanti popülerlik insa etmektir. Onlarla senin ve link degisimi ile ilgili siteleri basvurun. Ayrica, ana arama motorlari ve dizinlere sitenizi sunmalidir.

Diger pazarlama yöntemleri sitenizin malzeme, Ezines reklam ve tiklama basina ödeme reklam ile ilgili makaleler yazmakta içerir. Tüm sabit üzerinde web sitesi adresi de dahil olmak üzere çevrimdisi reklam eklemeyi unutmayin.

Bir e-ticaret web sitesi kurmak için karmasik bir görev olmak zorunda degildir. Yukarida özetlenen adimlari izleyerek, hizli ve kolay bir site kurmak ve ürün satis baslayabilirsiniz.