Eger Contus gelen Groupon klonu web yüklemeniz gerekir neden akilli nedenleri

Biz ilk olarak yarar ve bize yararli özellikleri dikkat herhangi bir ürün veya mal satin almak için pazarda yola çikti. Benzer sekilde, burada öncelikle Groupon Clone Script özellikleri geçecektir.

Groupon klonu komut özellikleri: –

Bu yazilim arka planda teknik bilgi çok bilmek gerek kalmadan sorunsuz erisilebilir kullanici dostu bir ürün. Kalite-Güvence onunla bagli Contus adiyla el ele gelen ikinci sey vardir. Contus web tabanli sorgu sayfalari, e-posta ve sohbet araciligiyla 24 * 7 destek sistemi saglar.

Groupon Clone Script özel grup satin alma artirilmasi gerçek amaç için tasarlanmis mükemmel bir üründür. Bu sizin cepler daha az yük ile de sizin için bir web tabanli portal özel olarak üretilmis ve bu, online pazarlama satin alma grubunun son trendi baslatmak yapar.

Contus Destek Interaktif size getiriyor: –

Internet satin alma pazarlama dünya çapinda yüzü degisti. Gone gün mal sadece geleneksel pazarlama teknikleri ile satildi neyin vardir. Contus buradaki Groupon klonu web siteleri ile ilgili çesitli sorgular baslangiç, onlarin yere veya yerlesim bölgesinde bir Groupon Clone baslatmak isteyen müsteriler için kendi benzersiz web siteleri gelistirdi. Bu web sitesinin gelistirilmesi ile, müsterilerine Groupon web sitelerine kiyasla çok daha düsük maliyetle grubu satin almak için online bir portal kullanmak için hazir ile faydalanmis olacak. Bir kisi sifirdan gelistirilen ayni web sitesi alirsa, onlar için oldukça pahali olacaktir. Bu nedenle, Contus bir özel insa almak için karsilastirildiginda daha ucuz bir maliyetle için hazir yazilimi ile ve bu çikacak. Simdi, kolayca bizden Contus Groupon klonu komut dosyasi satin almak ve e-ticaret alaninda yeni girisim baslayabilirsiniz.

Contus Groupon klonu komut usp: –

Uzmanlar bu komut gelistirdik ve henüz kullanimi kolay tutulmustur. Magento – Bu en müsteri odakli ve kullanimi kolay platformu üzerinde gelistirilmistir. Bu senaryonun çekirdegidir basit ama teknik açidan kontrol paneli vardir. Kurulum ücretsiz ve ayni için ekstra ücret olarak tutulmustur. Yukaridaki disinda, sirket serbestçe onlar gerekli degisiklikleri yapmak ve de gelecekteki ihtiyaçlari için uygun alabilirsiniz hangi ile, müsterilerine tüm Kaynak Kodu saglamaktadir.

özel web sitesi ve promosyon: –

Zaman, web sitesi degistirme veya güncelleme gerekebilir, takip edebilirsiniz iki basit yolu vardir. Programcilar kod zaten verilmis gibi web gelistirme eller varsa, baska kendiniz yapmak bizim ekibimizle baglanti ve biz de dahil bir az maliyet ile sizin için gerekli yapabiliriz.

Bu web portallari sosyal pazarlama web sitelerinin yardimiyla ve de dogrudan bir sekilde pazarlanabilir. Sizin Groupon klonu web sitesini tanitmak ve müsterileriniz için mutlu firsatlar yapmaya baslamak, bütçenize uygun pazarlama stratejisi, izleyin.