etkili küçük isletme e-ticaret baslangiç ??kilavuzu

Bugün isletmelerin çogu çevrimiçi tanitilmaktadir. Zor ekonomi insanlar nedeniyle bugün karsi karsiya, bazi internet üzerinden baslangiç ??küçük bir is planliyoruz. Diger meslektaslari ile ugrasmak için hiçbir gerekliligi ile basari için küçük isletme e-ticaret ihale firsatlari.

Iste baslangiç ??küçük isletme e-ticaret için bazi kurallar vardir:

• Eger bir is yetenek varsa, o zaman potansiyel olarak çevrimiçi pazar olabilir. Bunu yapmazsaniz, sizinle dalmis olan ve potansiyel hakkinda yazabilirsiniz 10 temalar asagi en azindan liste yapabilirsiniz. Her tema ve trafik artirmada yardimci olacaktir ama rekabet ile yenmek degil nis için arama için pazar kesfedin. Google üzerinden birkaç anahtar kelime girin. Size özel tema sonuçlanir arama sayisini girin ve gözlemlemek vurdu. Tirnak içine anahtar kelimeleri yerlestirin. Sayisi altinda 50.000 aramalar veya kadar ulastiginda, zaten kesfetmek olabilir bir nis pazar kazanir. Google Adwords Kelime Araci ve nis pazar hakkinda daha fazla arastirma için kullanabilecegi WordTracker gibi programlar.

Online göz ve e-posta göndermek için yetenegi varsa • o zaman online is baslayabilirsiniz. Tüm bu konularda bazi temel hileler çalisma cosku oldugunu. Bir hesap için sosyal ag sitesi için kayit baslayin. Profilinizi olusturun, resimleri indirmek ve muhtemelen sahip oldugunuz herhangi bir faiz içeren profil bilgileriniz paketi. Eger bloglama hakkinda egitim almak isterseniz, verilen gruplardan arama yapabilirsiniz. Seninle olmak rahat ve size gereken bilgileri elde etmek için size yardimci olacaktir gruplari katilin. Kisilerin çok sayida sahip bireyler arayin. Çok fazla fikir akliniza gelip ezici olabilir; rehberlere sonunda temel is kavramlarini ile temin ortaya çikacaktir.

• dogrudan satis ya da pazarlama agi sektöründe düsünün. Bu is türü için kurulan ve en az baslangiç ??fiyata çalistirmak için hazirdir. Bunlarin bazilari zaten oldukça popüler olan ve bu tür kozmetik ve takilar gibi ürünlerin ticaret edebiliyoruz. Isinizi çevrimiçi ve çevrimdisi yapabilirsiniz. Saygin dogrudan satis sanayi satis temsilcileri için egitim vermek ve en çok serbest içindir. Eger sanayi pazara bir is çogaltilmis sitesi kazanacaklardir, siz blog ve sosyal ag yararlari basari artirabilir.

• Affiliate pazarlama online reklam fiyatlari için tüketmek için baska büyük bir yöntemdir. Eger mal için bloglar olusturursaniz, blogunuz için reklamlar gibi ücretsiz bagli ögeleri içerebilir. Ziyaretçiler, reklamlar tiklandiginda herhangi bir sey siparis, bunun için bir komisyon kazanacaklardir. Online sanayi bir çok bagli uygulamalari saglar. Size bagli bir reklam, önce onlardan bir ürün satin almak için deneyin. Öge tavsiye blogunuzda bir bölüm saglayin ve tiklayin ziyaretçiler için bir baglanti içerir.

Sizin çaba destek çevrimiçi diger bireyler için • ara. Is-from-home gerçekten izole ama çevrimiçi es ile, çevrili hissedeceksiniz.

Günümüzün ileri teknoloji ile, orada bilgisayar içinde tamamen yeni bir dünya ve e-ticaret hedeflerinize ulasmak için ortamidir.