kisi su anda bagli kurulus komisyonlari çalmak vardir

Her geçen gün, daha fazla insan para çevrimiçi yapmak için girisimde bagli kurulus pazarlama açin. Bu çok sayida insanin Out – en basarisiz olacak ve bu bir gerçektir. Birçok kisi hazirliksiz ve bagli kurulus pazarlama tam bir anlayis eksikligi, ve henüz gerekli çaba koymak için isteksiz çünkü daha basarisiz olur olmasi nedeniyle basarisiz olsa da … hatta en hazirlikli ve en çaliskan saflarina arasinda, bazilari soyulma çünkü tamamen basarisiz baglanmistir!

Evet – soydular! Açikçasi bagli kurulus pazarlama bu size bagli bir web sitesine gönderdiginiz herhangi bir müsteri aslinda linke tiklandiginda sahip olarak kaydedilir gerçegi baglidir çünkü tamamen online para kazanmak hakkinda gitmek için en güvenli yolu, degil konusma. Ne yazik ki, müsteriler ya kasitli bunun için kredi veren ‘önlemek’ için pek çok yolu vardir. Ayrica, diger ortagidir pazarlamacilari komisyonlari ‘kaçirmak’ ve yerine kredi kazanabilir hangi birçok yolu vardir!

Her seyi söyledi ve herhangi bir potansiyel müsterinin bilgisayar sadece kullanilan son bagli baglanti kaydetmek ve kredi verecek basit gerçegi için, bu asagi kaynar yapilir. Eger tüm zor isleri yapilir ve potansiyel bir müsteri ikna olsaniz bile Yani, yine de baska bir web sitesi üzerinden ürün ziyaret olabilir – ve bu nedenle tüm kredi sizi soymak.

Söylemeye gerek yok, bu çok büyük bir sorun oldugunu ve esaslarini gün, bagli bir gün karsi karsiya kaldigi biridir. Bagli pazarlama köpek dünyanin yemek köpek hayatta niyetinde Böylece eger, bu soruna geçici bir yol bulmak için ihtiyacimiz olacak – ve hizli! En popüler olan yöntemlerden biri sadece baglanti cloakers kullanmaktir.

Basitçe, baglanti cloakers ‘gizlemek’ ortaklik baglantilarindan onlar kaçirildi olamaz böylece kullanmakta oldugunuz. Bazi gelismis baglanti cloakers aslinda bu bir adim ötesine gitmek ve gelismis size bagli kurulus pazarlama hakkinda gitmek nasil açisindan çok daha büyük esneklik verecek seçenekleri yönlendirme için aslinda izin verir.

Eger bir baglanti cloaker kullaniyorsaniz Esasen, aslinda ve online para yapma basarili olacaktir olabilir ortagidir pazarlamacilari kalabalik arasinda olacagiz. Bagli kurulus baglantilari korumak ve bagli kurulus komisyon çalmalarini baskalarina durdurma, size yapmak için çok çalistik aslinda komisyon kazanmaya çok daha iyi bir sansi gidiyoruz!

Ayrica, ayni zamanda baglanti cloakers kullanarak çok sayida baska yollarla bagli kurulus pazarlama çabalarini gelistirir göreceksiniz – bir acemi, hatta deneyimli bir uzman olup olmadigini, bagli kurulus pazarlama içine girisim isteyen herkes için kesinlikle önemli hale.