PayCents ödeme ag geçidi üzerinden ödeme isleme yöntemleri

Güvenilir isleme islemleri, hizli ve güvenli bir is için gereklidir. PayCents ödeme ag geçidi ihtiyaçlariniza göre tasarlanmis ödeme çözümleri saglar, is fikirleri sadece bir ampul gibi gelmiyor, fikirler sadece is pazari kesfederek zihin tiklayin. Paycents erisim içeren, yazilim, ekipmanlari, fikir, ipuçlari ve püf noktalari ve piyasa haberleri sadece bir isadami güncelleme ayni zamanda taze e-ticaret beyin firtinasi için.

PayCents bir durak, bir yerde, ve e-ticaret ya da tüccar çözümleri dönemde, isinizi gelistirmek ve gelirinizi artirmak için hizmet ve genis bir araç yelpazesi için bir telefon numarasi saglar. Ne olursa olsun is modeli – Web, perakende, posta ve / veya telefon siparisleri (MOTO) ya da mobil dagitim, biz çözüm var. Satis, Destek, Entegrasyon hepsi burada bulunmaktadir. Bir yerde, bir telefon numarasi, çözümleri bir dünya.

Mali durumunu iyilestirmek ve basarili isadamlari olmak için, PayCents mali ve e-ticaret stratejileri hakkinda bilgi edinmek için bir kaynaktir. Bir is çalisan gerçek bir meydan okuma gelir ve her ikisi de belirsiz maliyetleri, akisi birden fazla akarsu yönetiyor. Sen gelirleri maliyet bedellerinin üstünde yapmak istiyorum. Kötü kararlar sizi öldürebilir ve hizli bir sekilde karar var. Isletme okullari bunu nasil hakkinda çok ögretmek degil.

PayCents satin aldi, olusturur ve is saglayan teknoloji ürünleri gelistirmeye devam ediyor. Biz Internet özelliklerinin kapsamli bir portföy ve etkin e-ticaret çözümleri ve yenilikçi yazilim uygulamalari içeren ürünlerin ve hizmetlerin genis bir yelpazede olusturduk. Bu ürünler birbiriyle web sitelerinin büyük bir ag araciligiyla sunulmaktadir.

Perakendeciler IP etkin kart tokatlamak terminalleri ve nokta-satis (POS) posta, telefon ve faks ile kredi karti ve elektronik çek siparisleri kabul, yetkilendirme süresi ve telekom maliyetlerini azaltmak için yazilim üzerinden kredi karti islemleri isleyebilir. Girin ve güvenli tarayici tabanli bir arayüz üzerinden bireysel ve toplu islemleri yükleyin.

Idari izin düsüsler ve genel azaltirken PAYCARD da çalisanlar, saticilar, tedarikçiler ve kurucu ihtiyaçlarini karsilamak için tasarlanmistir, Tüccarlar, müsteri hizmetleri gelistirmek ve müsteri sadakati olusturmak için Otomatik yeniden ortaya çikan Fatura (ARB) esnek özellikleri yararlanabilirsiniz maliyetleri. kredi karti ve güvenli bir sekilde ve kolayca Web sitesinden elektronik çek ödemeleri. PayCents ödeme entegrasyon seçenekleri, özel sahtekarlik algilama ve online fatura için araçlar saglar.

Müsteri hizmetleri ve her yerde güvenli mobil çözümleri ile, her zaman kredi karti islemleri kabul ederek satis artirmak, e-Kontrol yüksek risk hesaplari için kredi maruz kalmadan yeni yollar ve müsteriler açar.

Müsteriler makul bir fiyata aradiginiz esneklik ve güç bulduk, birçok orta düzey sirketlerin is standartlarindan ödün vermeden çevrimiçi satmak için izin verir.