sitelerinizi popülerligini artirmak için mevsimsel anahtar kelimeler kullanarak

Anahtar kelimelerin dogru tür kullanarak sitenize trafik optimize ve artan çok önemli bir parçasidir. E-ticaret her alaninda, bu elektronik veya giyim olup olmadigini ögrenmek için anahtar kelime etkileri alaka ve popülerlik nasil insanlarin sitenizi bulmak.

Çogu isletmeler sunduklari ürünler için kendi alanlarinda en yakin olmasinin saglanmasi çaba büyük bir çaba. Sonuç olarak en kendi trafigini artirmak için tüm yil boyunca kullanmak bilenmis bir anahtar kelime seçim var. Ancak mevsimsel egilimler ile karsilik ve potansiyel dönüsümleri artirmak için trafik artirmak için mevsimsel anahtar kelimeler kullanarak için faydalari vardir.

Tabii Mevsimsel anahtar kelimeler sadece yilin belirli zamanlarda açilir bu aramalar bakin. Noel’de örnegin birinin kendi arama bir parçasi olarak kelime ‘hediye’ kullanmak çok daha büyük bir egilimi vardir. Sonuç olarak bu mevsimsel degisiklikler yararlanmak için mantikli. Bir sirket örnegin CD ve DVD satis konusunda uzmanlasmis, o zaman anahtar kelime ‘CD hediye’ veya ‘DVD hediye’ kullanilarak yararlanabilir. Bu aramalar çok daha az yaygindir ve bunun sonucu olarak nadiren bir avantaj fikri üzerine mandali olanlar koyarak, için optimize edilmistir. Ancak bu istihdam önce dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardir.

Öncelikle, sizin pazar bilmeniz gerekir. Bir web tasarimcisi degersiz degildir SEO böylece pazari için özel site olacak. Bu mevsimsel anahtar kelimeler kullaniyorsaniz, yaniltici olmadigini saglamak için önemlidir. Bunlari istihdam önce sanayi ile ilgili potansiyel anahtar kelimeler derinlemesine analiz bir yapmak emin olun. Ikincisi ve en önemlisi de bu mevsimsel anahtar kelimeler için zaman optimizasyon. SEO iyi bir bilgisi olan herkes bir anlik bir süreç degildir gerçeginin farkindadir. Anahtar kelimeler bir fark yapmaya baslamak için bu anahtar kelimeler için optimize zaman harcamak ve herhangi bir sonuç görmek için siteniz için zaman alacak var. Çok geç optimize ve zaman ve çaba büyük bir israf var olacak.

Son olarak, mevsimsel egilimler yil boyunca için optimize yok. Bunu yaparsaniz, isiniz için bir mevsimsel destek olarak sadece deger. Bir eklenti eger sen. En önemli sey sitenizin standart anahtar kelimeler için etkili optimize ediliyor saglamaktir. Bu tüm yil trafik getirmek nasil.