bilgisayar teknolojisi olarak e-ticaret gelecegi daha olgunlasmis ve kolay kullanilabilir

E-ticaret yaygin (elektronik pazarlama) e-ticaret veya e-ticaret olarak bilinen, Internet ve diger bilgisayar aglari gibi elektronik sistemler üzerinden ürün veya hizmet satin alma ve satis olusmaktadir. Eger satmak ya da internetten bir sey satin alirsaniz Daha basit bir deyisle, bu e-Ticaret etki alani içindedir. E-ticaret tüm dünyada hizla büyüyor ve böyle bir destek için temel kökleri saglamak çok önemli bir temel faktör vardir. Burada, e-ticaret popülaritesi önemli bir rol oynamaktadir çok önemli önemli faktörlerden bazi tartisacagiz

1-teknolojisi

Bilgisayarlar daha hazir tüm dünyada olma gibi teknoloji, e-ticaret hizli büyüme en önemli faktördür, internet her zamankinden daha hizli daha büyüyor. Sadece hayal, internet Kanada, ABD, Ingiltere, Avrupa ve Avustralya hemen hemen her köy ve kasaba mevcuttur. Çogu ülkede, bes yasindaki bir çocuk internet erisimi bilinmektedir. E-ticaret sadece on yil önce bilgisayar teknolojisi tamamen bagimli, ama simdi degil. PC’ler yapmak gibi cep telefonlari ve el bilgisayarlari internete erisebilirsiniz. Eger uzakta evinizden tatilde iken Simdi, internetten bir sey satin almak veya satmak. Eger etkin GPRS hizmetleri ile bir cep telefonu varsa kolaydir.

2-kolayligi

Bir baska önemli faktör kolaylik oldugunu. Çizim odasi TV izlerken Sadece fare, birkaç basildiginda tuslari 10’undan tiklamayla, hayal, bir sey satin alabilirsiniz. Sen teslim süresi, hizi ve kalitesi vadede öncelikli saticidan sonra siparis dünyanin her yerinden favori madde fiyatlari karsilastirin ve olabilir. Bu gömlek, ceket, elektronik, yiyecek, gida maddeleri, gida maddeleri ya da hayal bir sey gibi bir sey satin alabilirsiniz. E-Ticaret (online saticilarin) arasindaki rekabet Eger ayni gün teslimat seçenegi ile bir sey siparis o kadar büyüktür.

3-fiyat faktörü

Fiyat, dünyanin geri kalani ile fiyatlari karsilastirabilirsiniz baska bir faktördür, arama en iyi fiyat magaza ve siparis size düsük oranda en iyi madde satin aliyor bu kadar emin olduktan sonra. Aksi takdirde yüksek fiyata fiyatlari hemen hemen ayni veya bölgenizde piyasada daha az çogu zaman satin alabilir sadece% 10 sansi vardir.

4-güvenlik / garanti

Hemen hemen her online satici güvenli bir ürün teslimat garantisi saglar. Eger ürün gibi yoksa saticiya iade edebilirsiniz ve size ödeme tam bir geri ödeme alacak. Ögeler dikkatle ulusal sinirlari içinde herhangi bir teslimat ücretleri olmadan evde dolu ve teslim edilir.

5-online hediyelik esya dükkanlari

Çevrimiçi hediyelik esya dükkanlari e-Ticaret en iyi etki biridir. Bu dükkanlar yeni yil, dogum günü, yilbasi, evlilik yildönümü, yeni dogan bebek, Sevgililer Günü gibi günlerde sevdiklerinize hediye göndermek için hizmet vermektedir. Sen çiçek, kek, parfüm, doldurulmus oyuncaklar, cep telefonu vb gibi hediyeler kitap ve dünyanin herhangi bir yerinde de sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bu hayatlarinin en önemli gününde arkadaslariniza ve ailenize yakin olmak gerekmez, kisisel mesaj ve kart / kartpostallar tebrik ile bu online dükkanlardan çiçek, pasta ve tatlilar göndererek onlarin mutlulugu kutlamak için.

Son bir not:
Konfor lik, kolayligi ve gerilimsiz alisveris gibi insan psikolojisinin dogasi patlatir gibi zamanla e-ticaret grafik egme devam edecektir.