büyük ücretsiz e-ticaret yazilimi

Eger web sitesinden ürün satmak için bir yol ariyoruz ama bu nasil olarak belirsiz vardir? Bunun yerine siteniz için özel yazilim tasarimi için profesyonel bir ise çok para harcamak olmaz? Diger bir deyisle, bazi iyi bir e-ticaret yazilimi ariyorsaniz, ama çok para harcamak istemiyor musun? EzOSC öteye bak! ezOSC Ücretsiz onun ne oldugunu söyleyen tam olarak ne oldugunu, kendi sitenize entegre kolayca entegre edilebilir yazilim ücretsiz bir paketi tasarimlarinizi ve ihtiyaçlariniza göre özellestirilebilir.

Bu yazilim tasarim sürecini kolaylastirmak için yüz üzerinden ücretsiz sablonlari ile birlikte geliyor. Bu fonksiyonel ve kullanici dostu hem de basit arayüzler olusturabilirsiniz. Son kullanici için kolay bir deneyim sunan e-ticaret son derece önemlidir, ezOSC ideal bir seçimdir.

Her iki acemi kullanici hem de deneyimli gelistirici için, ayni zamanda kullanimi çok kolaydir. Yazilim PHP 4 ve PHP 5 ile tam uyumlu ve isinizin yönetimi kolay ve sorunsuz hale getirmek için bir osCommerce çerçeve kullanir.

Bu ürün sinirsiz sayida olabilir ve kolayca ekleyebilir, kaldirabilir, ya da hizli bir sekilde ve ne zaman gerekli girisleri düzenleyin. Iyi tasarlanmis bir yapisi da ilgili kategorilerde ürünler görüntülemek için mümkün kilar.
Müsteri güveni artirmak için, tüm islemler SSL kullanarak güvenli bir sekilde islenir. Da dahil müsteriler Yorum eklemek ve ürünler hakkinda geribildirim bir özelliktir, özelligi bu tür artan tüketici güveni etkili olmasi ve daha yüksek satis üretmek için gösterilmistir.

Ödeme seçenekleri gelince, PayPal, Authorize.net, iPayment ve 2Checkout gibi online ödeme isleme birçok farkli türde, dahil etmek kolay arayüzleri bulunmaktadir. Çevrimdisi ödeme yöntemleri kullanmayi tercih ederseniz, ezOSC bu, böyle bir kontrol, havale veya çevrimdisi kredi karti islem olarak saglamak için pek çok seçenek sunar.

ezOSC Ücretsiz Ingilizce, Almanca veya Ispanyolca konusan müsteri hiçbir sorun ürün satin alma olmalidir, böylece de tamamen çok dilli. Diger diller de mevcuttur.

Eger internette gerçek para kazanmaya baslamak için hazir ve e-ticaret yazilimi seçmek için hazir iseniz, ezOSC daha iyi yapabilirsiniz.