dealerpeak müsteri tonkin kogusta E-bayi ilk 10 vurur

DealerPeak Ward Bayi Is Top-100 E-Magaza Top 10 ulasmak için uzun süre DealerPeak müsteri, Ron Tonkin Otomotiv Grubu, duyurmak ve tebrik ediyorum. Top-100 E-Bayi listede toplam yeni ve kullanilmis Internet satis ile ölçülen bu internet kullanan nasil basariyla Bayileri sirada yer aliyor. Ron Tonkin Oto Grubu bayi grubu ve magaza web siteleri, CRM ve Kursun Yönetimi ve dijital pazarlama hizmetleri de dahil olmak üzere DealerPeak çözümleri tam takim kullanir.

Ron Tonkin e-ticaret müdürü Brent Hillyer Biz çok internet alici hizmet bizim çaba taninmasi için mutluyuz “yorumunu yapti. DealerPeak en komple bir çözüm bize edinme yeni müsteriler için araçlar saglayarak ve üzerinden bu müsterilerin yöneterek verimli Internet alici hizmet saglar daha büyük bir bayi grup organizasyon ve sorunsuz ADP için baglari ihtiyaçlarini karsilamak için insa çünkü satis süreci ve ötesinde. Onlarin sistemi bayi grubu için özellikle iyi çalisir. ”

DealerPeak Baskani Jock SCHOWALTER Bu ödül gerçekten uygun teknoloji giderek daha rekabetçi bir manzara olabilir excel ile donatilmis otomotiv tüketicinin degisen ihtiyaçlarini karsilamak için variz bayi. Tonkin en bagliligi var verilmektedir “devlet için gitti ve biz gurur duyuyoruz onlara satis basarisi içine özveri açmak için en gelismis çözümler sunmak. ”

DealerPeak Portland, Oregon merkezli ve Amerika Birlesik Devletleri boyunca bayi müsterilerine yüzlerce vardir. DealerPeak çözümleri CRM, web siteleri, yardim masasi, Dijital Pazarlama ve birlesik bir Web tabanli platform üzerinde sorunsuz çalisacak Islem Web siteleri içerir. Bu bizim bayi ile anlasma saticilarinin sayisini azaltmak ve is disinda mal sürücü saglar. Ayrintili bilgi info@dealerpeak.com veya 877 604 3569 veya http://www.dealerpeak.com/ ziyaret edin