en iyi e-ticaret tüccar hesabi saglayici bulmak için nasil

En iyi e-ticaret tüccar hesabi saglayici bulmak için ilk adim tam olarak ne anlamak için, ve neden online is için önemlidir. Bir tüccar hesabi temelde size müsterilerden kredi karti ödemeleri kabul saglayacak bir finansal kurulus ile bir düzenlemedir. Bugün tüm dünyanin yaklasik% 80 kredi ürün veya hizmet alimi yapar. Internet üzerinde, tüm online müsterileri 87% alimlari için kredi kartlarini kullanmak. Tüm satis 60% kaybi ödeme için kredi karti kabul etmiyor sonucu tahmin edilmektedir.

Tüccar hesaplari iki türü vardir. Onlar karti mevcut ve kart mevcut degil denir. Bu sadece islemde kullanilan gerçek kredi karti anlamina gelir. Açikçasi, kart mevcut hesaplari tugla ve harç kuruluslar içindir. Kart degil mevcut hesaplari online ya da e-ticaret kullanim içindir. Simdi, bir ihtiyaç neden biliyorum, ve ihtiyaciniz ne tür, nasil en iyi bulabilirim?

Her seyden önce, çok, çok dikkatli olun. Dolandiricilik ile kredi karti sektöründe ücretler sürekli savas. Dolandiricilik daha sik internet tüccar hesaplari üzerinde. Bu müsterilerinizin dolandiriciliga karsi bu savasta yardimci olmak için yeterince zor olacak, siz düsman olmak için tüccar hesabi saglayici istediginiz gidis degildir. Birçok kurulmus ve taninmis tüccar hesabi saglayicilari ve onlarin güvenilirlik ve mesruiyet incelemek kolaydir.

Iyi bilinen olmasinin yani sira, saygin e-ticaret tüccar hesabi saglayici tüm ücretleri ve ücretleri hakkinda çok açik ve kadar ön olacaktir. Eger süpheniz veya servis maliyeti hakkinda karisti, bu dogru bir sey olmadigini bir kirmizi bayrak olmalidir. Bu sorun giderilmistir ve karisiklik bir kez ortadan kalktigindan emin olun. Ücretler kendilerini çesitli saglayicilar arasinda degisebilir. Alt satirda maliyeti çogu durumda en iyi göstergesi degildir. Olan ücretleri biraz daha yüksek olabilir saglayicilar, çok daha iyi hizmet olabilir.

Saglayiciniz tarafindan sunulan ekstra özellikleri degerlendirme sürecinde önemlidir. Bu ekstralar boyutu ve isinizin ihtiyaçlarina uyumlu olmalidir. Çesitli hesap saglayicilari degerlendirilmesi ayrilmis çesitli web siteleri vardir. Bu sitelere erismek için yararli olabilir, ve küçük bir arastirma yapardi. Bir online is için idealdir saglayici baska bir uygun olmayabilir. Saglayicilarinin bazi web sitesi tasarimi ve sitenizden çikmak zorunda kalmadan ödeme yapmak için yetenegi ile yardim, alisveris arabalari sunuyoruz. Bir ürün veya hizmet saglayan herhangi bir online is bir tüccar hesabi var ve kredi kartlarini kabul ihtiyacimiz olacak. Kendi kurumsal için en uygun olan en güvenilir bulmak için zaman ayirin.