Iyi bir kiralama e-ticaret elemanlari

“Bu üst yalniz.” Bu referans isletme sahipleri ve liderleri için, diyor bir belabored klise vardir. Hatta e-ticaret için de geçerlidir.

Herhangi bir örgütün lideri herkesi memnun olmaz kararlar almak zorundadir ve çünkü yapmaniz gerekebilir kararlarin bu dostluk kaybetme riski daha da çalisani ile dostluklar gelistirmek degil genellikle daha kolaydir çünkü liderlik yalniz nedeni genellikle.

Ancak, iyi haber liderler kendileri arzu olabilir çok seyler ögrenmek, ama almak asla olabilir. Iyi bir kiralama iki unsur bahsediyorum.

Ilk öge ise çalisanin kendi tutku ile ayni kategori içine yerlestirilir emin olmaktir. Aslinda onlar için en uygun olan is için çalisan maç gerekir. Bunu yaparsaniz bunlari birlikte esya gerek kalmadan bu is için tutku sergileyecek bir çalisan alarak ödüllendirilir.

Ikinci unsur biraz zor. Isinizi olumlu katkilar için gözlerinizi açik tutmak gerekir. Iyi bir is yapmak için çalisanlari ödüllendirmek için yollar bulun. Genellikle bir yerde arasinda var – Bu övgü ya da takdir belgesi bir sözlü kelime gibi bir hafta sonu tatil kaçamagi ya da daha basit bir sey olabilir.

Eger e-ticaret is gelistirmek için çalisirken size tesvik çesit gerekir herhangi bir çalisani anlamalidir. Ekranin e-ticaret tarafinda normal tugla ve harç magaza atmosfer çok farkli yasam bulabilirsiniz.

Bir tugla ve harç magaza içinde personel genellikle yüz yüze ortamda bireylerin birlikte çalisacaktir. Bir e-ticaret is olarak, personel müsterileri ile ayni sekilde çalismaz gibi olacaktir. Aslinda, baglantilari çok Autoresponders ve ezine dagitim gerçeklestirilmektedir. Çalisanlariniz aslinda uzak bir yerde çalisabilir.

Çalisanlarinizin tutku kaliteli bir çalisan olmanin dogru yolda onlari koyacaktir, ancak ‘anlamli’ is için baska bir yere bakarak, kalite çalisan tutar ne olabilir dogrudan tesvik olacaktir.

Eger bir lider konumunda iseniz kova her zaman yaninizda durur, ancak çalisanlariniz için verebilir geri bildirim ve pozitif takviye is tatmini ve is sadakat için önemli çünkü nadiren kisisel düzeyde olumlu geribildirim alabilirsiniz.

Isverene faydalari daha tanimlanabilir ekip atmosfer ve demir yumruk çok daha iyi kadife eldiven saygi çalisanlaridir.