satis haklari ile ebooks servet yapabilirsiniz

2 seçenek hangisi iyi geliyor? Ek para kazanmak veya gelir düsük çaba otopilot internet akisi için ikinci bir is yönetmek?

Eger sattiginiz haklari ile e-kitaplar için hiç düsündün mü?

Onlar yirmi dört saat önemli bir gelir almak için olaganüstü bir yol olabilir. Ebooks, hepimizin bildigi gibi, bu gün internet dünyasinda büyük bir isabet vardir. Tüm dünyada insanlar internette edilen ebook istedikleri bilgi almak için seçtiniz.

Düzenli olarak internet kullanimi çogu insan e-kitaplar çok az maliyeti seçici bilgi çok yararli bir kaynak oldugunu kabul edecektir. Satis haklari ile ebooks fiyati içerigine bagli olarak, herhangi bir yerde sadece 1 kova gelen hatta kadar doksan yedi dolar veya daha fazla olarak degisebilir.

Kendinizi ve satmak kar% 100 almak her eBook satmak için haklara sahip hayal mi? Bir eBook sadece 5 dolar birakarak ve önümüzdeki hafta içinde elli müsteri için 5 $ için satarak, size $ 245 güzel bir kar almak. E-kitap on türleri varsa, o zaman zahmetsizce her ay 2500 $ olusturabilir.

Sadece 5 $ küçük bir yatirim ile – 7 $ kolayca% 1000 kar kazanabilirsiniz. Sattiginiz haklari ile eBooks online kar için böyle bir favori araç haline gelmistir yüzden emin yeterlidir.

Bir bilgi kaynagi olmasinin yani sira, sattiginiz haklari ile pek çok e-kitaplar size müsteriye satis haklari geçmek seçenegi sunar satin. Bu arzu satmak ve EBook kar bu net diger pazarlamacilar için çok degerli bir fayda ve temyiz oldugunu.