3d mekanlari görmek ile ticketwood yeni versiyonu baslatti

Ticketwood sadece son birkaç ay boyunca test ve dahil özel özellikleri arasinda, 3D Mekanlar Daha oldu yeni versiyonu baslatti.

Ticketwood 3D haritalar iyi koltuk tüketicilerin seçimi kolaylastirmak ve bunlari online bilet satin alirken kendi oturma seçenekleri ile ilgili mümkün olan en çok bilgi vermek amaciyla olusturulmustur. Saticilar bugün genel kullanimdaki 2D haritalar aksine, Ticketwood 3D haritalar alici alici mekan yokmus gibi o koltugundan görünümü bir simülasyon görmek, onlar tiklayin her koltugundan bir bakis açisi görüntülemenizi saglar.

En bilet alicilar uzun bilet listeleri ile birlikte artik basit bir statik 2D gördügünüz haritalar, “Sarah Smith, Ticketwood Web gelistirici açiklar. 3D görüntü destekli haritalarinin neredeyse saglayan, potansiyel kullanicilar için daha görsel ve mekansal bilgi vermek” herhangi bir “oturmak bilet satin almak için bir seçim yapmadan önce mevcut koltuk sayisi.

Bölümün Tam Ekran özelligi sayesinde, fanlar harita görünümü dogrudan bilet satin almak için yetenegi var. Ayrica ayni pencerede bir mini-3D görüntüsü her tam farkli koltuk, fiyatlari karsilastirmak için haritalar kullanabilirsiniz. Saticilar Best Deals haritalar üzerinde dogrudan en iyi bilet firsatlar görüntülemek için kullanabilirsiniz.

3D haritalar ek olarak, yakin gelecek için Ticketwood ‘hedefi mobil kullanim için özel olarak diger yeni uygulamalar sunmaktir. Devam eden gelismeler “bu sektörde büyük,,” Çok heyecan verici seyler gelecek henüz “, Ticketwood CEO’su diyor.” Biz Apple iPhone ve iPad için bilet saticilari için iki uygulamalari baslatmak niyetinde. Gelistiricilerimiz inanilmaz grafikler ile, kolay ve mümkün oldugunca basit bilet satin alma yapacak orada en iyi kullanici arayüzü, olusturmaya çalisiyoruz. ”

Ticketwood ekibi sürekli saglayicilari ekliyor ve sonunda site platformu entegre daha fazla bilet saticilari olacak. “Biz sürekli olarak bugünkü arama yeteneklerini tamamlamak için hizmet eklemeyi planliyoruz,” Ticketwood CEO’su. “Biz Web üzerinde en kullanici dostu bilet-alisveris ve olay topluluk olusturmak için belirlenir.

Bu amaçla, Ticketwood büyük bilet tüccar ve olay-bilet Web sitelerinin bir ev sahibi ile stratejik ortakliklar sagladi. “Bizim dizin en kapsamli ve güvenilir online bilet kanallarindan biri olarak yolda,” Ticketwood CEO’su belirtti.

Daha fazla bilgi için, Ticketwood web sitesini kontrol:
http://www.ticketwood.com