bagli kurulus pazarlama kazanç – Kendi web sitesine ihtiyacim var

Online dünyada ortak bir tartisma bagli kurulus pazarlama gelir kazanmak için kendi web sitesi ihtiyaci olup olmadigini etrafinda döner. Bu makalede, bu konuyla ilgili 2 karsit görüsleri tartisacagiz ve daha sonra sizin için en iyisi ne karar verebilirsiniz.

1. Bu, kesin, kendi web sitesi olmadan bagli kurulus pazarlama gelir elde edebilirsiniz. Asagida gerçeklestirebilirsiniz nasil birkaç örnektir.

Büyük bir e-posta pazarlama listesi olusturma halinde enerji koymak ve sonra da bu liste içinde insanlara satis yapabilirsiniz. Eger ortak kayit yol satin alirsaniz, o zaman bir açilis sayfasi veya web sitesi diger herhangi bir sekilde kullanmadan listenizi olusturabilirsiniz.

Co-kayit kursun is dogru otomatikcevaplayici dogru yöneltir yerlestirir çünkü listesi otomatik olarak insa edilecek. Bu yapildiktan sonra, düzenli olarak takip ederek bu abonesi ile iliskiler kurmak.

Bu iliskiler kurmaya çalismak gibi itibar ve güvenilirlik kadar gidecek. Simdi size bagli bir satis sayfasi için aboneler yönlendirebilirsiniz olarak bagli kurulus pazarlama gelir elde etmek daha kolay olacaktir. Onlar size otomatikcevaplayici yoluyla düzenli e-posta mesajlari göndererek zaten bunlari önceden satilan gibi satin almak için daha basarili olacaktir.

Bir web sitesi olmadan bagli kurulus pazarlama gelir kazanmak için baska bir yolu da ürün tanitimi için dogrudan yöntemleri kullanmaktir. Bu duruma bazi örnekler, trafik degisim kullanarak banner reklam alani satin alma veya internet tabanli seri ilanlar kullanarak olacaktir.

Eger gelir belirli bir miktar olusturmak için harcamak gerekir ne kadar belirlemek kez, sadece bir sayi oyunu haline gelir. Eger kar belirli bir miktar yapmak için geçirmek için kullanilan ne kadar iyi bir fikir çünkü artik reklam harcamalari adim olabilir.

Simdi Bagli pazarlama gelir kazanmak için kendi web sitesi nasil kullanabileceginizi bazi örnekler bakalim.

Kendi web sitesi varsa, tüm bilesenleri tam kontrolü bulunmaktadir. Isterseniz, çesitli bagli ürünlerin yorum sayfalari olusturmak ve bu gibi onlari tesvik edebilir. Onlara bagli satis sayfaya yönlendirme önce bu sekilde, bir ürün üzerinde ziyaretçi satmak önceden olabilir.

Blog insanlarin kendi web sitesi ile bagli kurulus pazarlama gelir yapmak için kullanabileceginiz baska bir stratejidir. Çogu zaman, insanlar bir yazi yaptiginizda, kendi web sitesi arama motoru siralamalarini artirmak böylece web barindirma kendi blog eklenecektir. Blogunuza kenar çubugunu içine Google Adsense, bagli kurulus baglantilari, banner reklamlar ve seyler bu tür koyarak blogunuza para kazandirmak olabilir.

Eger isterseniz, listede tercih olusturmak için onlari tesvik sonra, açilis sayfalari olusturmak web barindirma hesabi üzerine koyun ve olabilir. Alt satirda kendi web sitesi olan daha fazla seyler yapmak için bazi ekstra esneklik verecek olmasidir.

Eger bir web sitesi ile çalismak veya bagli kurulus pazarlama gelir kisisel tercih asagi gelir kazanmak için degil karar olsun. Gerçekten sizinle çalismak rahat online pazarlama yöntemleri gerçeklestirmek ve ne istediginize baglidir.