çilgin renkli kontakt lens

Renkli Kontakt lensler moda, yüksek ruhlu Generation-X moda deyimi haline gelmistir. Crazy renkli kontakt lensler kontakt lens band wagon yeni girenler vardir. Bu Renkli kontakt lensler, Kedi gözleri, Jaguar gözler, Renkli spiraller ve daha fazlasi, çok daha fazlasi gibi çok sayida yaban renk ve muhtesem tasarimlari mevcuttur! Çogunlukla yenilik amaçli ya da Cadilar Bayrami partileri sirasinda kullanilan, bu özel efekt kontakt lensler, aslinda, komik ya da korkutucu. Yani, kirmizi veya beyaz kontakt lens koymak ve siddetli bir, kan emici vampir ya da bir ates-tükürme ejderha için kendinizi açin!

Eger Renkli Kontakt lensler bir çift satin almak isterseniz, bir optometrist danisin yapmak ve ondan bir reçete almak. Yanlis kontakt lens kullanarak zararli göz bozukluklari neden olabilir. Bir göz doktoru deli renkli kontakt lensler, dogru bakim ve kullanim satin alma ile ilgili gerekli rehberlik saglayacaktir. Her zaman yetkili ve taninmis diler FDA onayli kontakt lens bir çift satin.

Burada deli kontakt lens satin almayi planliyorsaniz önce takip için birkaç yararli ipuçlari verilmistir:

• deli kontakt lens düzgün sterilize ve hijyenik oldugundan emin olun.
Eger uzun bir süre içinde deli kontakt lens kullanmak istiyorsaniz •, üretici kurallara uyun emin olmalisiniz.
• Vahsi gözleri kisileri degil fazla 8 saat giyilmelidir olan yumusak opak lenslerdir. Renkli kontakt lensler en günlük tek kullanimlik ya da iki aylik lensler daha nispeten daha kalindir ve daha az oksijen objektifinden girmesine izin verir. Bu da, bazi kullanicilari için göz tahrisine ve enfeksiyona neden olabilir. Bu nedenle, sadece birkaç saat sadece Cadilar Bayrami partisi bir gün önce için lens tavsiye edilir.

Nasil Crazy Lensler özeni için:

• Her zaman gözlerinin içine takin önce Renkli kontakt lensler temiz ve hijyenik oldugundan emin olun.
• uzun süre için renkli temas giymek asla.
• arkadaslarinizla paylasmak veya degisim lens etmeyin.
• Dezenfekte ve optometrist tarafindan önerilen kontakt lens solüsyonu içinde kontakt lens saklamak.