mobil alisveris gelecegi

Ortalama kisi hayatlarinda bir etkisi oldu bir teknik degisiklik isim ise daha sonra cep telefonu üst cevaplari ile saga kadar olacaktir. Hatta internet getirdigi büyük bir degisim göre, cep telefonu sekilde hangi dünya çapinda iletisim insanlar. Için temel bir degisiklik olmustur Bu makalede, cep telefonu ayni zamanda alisveris gelecegi olup olmayacagini bakacagiz.

Web siteleri artik birçok isletme temel taslarindan olan, pek çok daha geleneksel sirket gibi yüksek sokak yer yok, onlarin etkilesimlerinin tamamini yapmak için de müsterilerine iletisim sadece hangi nispeten yeni bir orta güveniyor, ama .

Cep telefonu son zamanlarda bu yeni online e-ticaret arenaya sapmis oldu. Yeni mobil veri aglari kablosuz iletisim daha hizli erisim izin, ayni zamanda islem gücü ve telefonu erisilebilirlik son zamanlarda yas geldi. Yakisikli uzun yillardir çevrimiçi mümkün olmustur, ama ekranlar ve islem gücü sinirli dogasi çevrimiçi deneyim sinirlidir. Bu cep telefonu için kullanilabilir siteleri geleneksel bilerek onlar için yazilacak zorunda anlamina gelmektedir. Bu ciddi cep telefonu internet kullanici için kullanilabilir sitelerin sayisi sinirli, benzer bir asagi slimmed sitesi olusturmak için zaman paylastirmak için kaynaklari ile sadece büyük web siteleri olma egilimi. Kendilerini orijinal canlarindan, sinirli grafik ve düzeni bir gölge olma egilimi siteleri metin bir kitle birakmak egiliminde – sadece bilgi ile ilgilenen bir haber sitesi için iyi, ancak web sitesi çogu diger türleri için kisitlama.

Telefonu yeni nesil normal bir web deneyimi saglamak için çok daha edebiliyoruz. Bu JavaScript ve Flash gibi teknolojiler sahip, modern mobil tarayicilar render ‘tam’ normal web sayfalarinin yetenegine sahiptir. Mobil alisveris – online perakendecilerin için, yeni telefonu bu dalga tüketici bir potansiyel yeni bir tür sinyal olmalidir. Bu yeni müsteri, çok hizli bir sekilde sitenizde sadece bir otobüs ya da kisa tren yolculugu uzunlugu olabilir ziyaret hangi ile açilis konustum ve etkilesim gerekir. Bu tüketicilere satmak için çalisiyorsunuz o zaman belli ki bu benzersiz özellikleri sitenizi tasarlarken dikkate alinmasi gerekir. Kategoriler ve ürünleri çok hizli bir sekilde kullanilabilir olmasi gerekir, bulundugunuz konumu ‘kurtarmak’ için yetenegi de tüketicilerin web sitesi ile sinirli olma durdurabilir. Her zaman kaldigi yerden onlar aldi, onlar sadece geçici dakika için sitenizi kullaniyor olabilir, daha iyi olur.