nasil maruz ortaklik baglantilarindan pazarlama çabalari zarar verebilir

Bagli kurulus pazarlama para çevrimiçi yapmak için gerçekten harika bir yoldur olmasina ragmen, pek çok bu iyi konusmak çok ‘kadar kuru’ basladi gibi görünüyor bulmak basliyor. Tamamen Dürüst olmak gerekirse, gerçek su ki bu daha az kisi online satin alma olmasi nedeniyle degil olmasidir. Online satis hala artiyor ve yakin gelecekte artmaya devam edecek gibi görünüyor vardir.

Bunun yerine, sorun, çogu internet müdavimlerinin bagli kurulus pazarlama için ‘kadar akillica’ basladi, ve çogu aslinda onlari tesvik bagli kredi vermeden onlari satin almak için bagli ürünler, ya da tercih satin önlemek ya egilimindedir! Aslinda daha az kazanç ve pazarlama çabalarinin toplu üzerinde bozdururken degil olacagim anlamina gelir Her iki sekilde de, bu pazarlama çabalari için zarar vermektedir.

Her seyi maruz ortaklik baglantilarindan bir soruya, bu asagi kaynar söylendi ve yapildi. Onlari görünce bagli ürünler üzerine çevrimiçi alisveris ve tesadüf eseri herkes ve herkes önce aninda ortaklik baglantilarindan taniyacaktir. Ve benzeri, http://affiliate.hoplink.clickbank.com veya http://www.website.com/?hop=affiliate: Birçok yönden, bu baglantilari öne, ve gibi bir sey bakmak egilimindedir. Temel olarak, onlar orada baglantilarin daha ‘standart’ türlerinden kolayca ayirt konum, ve bu yüzden bir mil uzakta lekeli olabilir.

Bu baglantilari noktaya çok kolay oldugu için, dakika birisi bir bagli baglanti oldugu gerçegini kabul etmek ugrarsiniz onlari görür. Birçok potansiyel müsteri, bir bagli baglanti tanima üzerine, aslinda ‘korkuttu’ olabilir! Asagi ve ikinci sinif bagli ürünler oldukça çok orada var oldugu gerçegi nedeniyle, ortaklik baglantilarindan tür kötü bir üne gelistirmeyi basardik – ve bu her zaman kendilerini kaçinilmalidir olan baglantilari giden sona erecek.

Tabii ki, herkes ortaklik baglantilarindan önler. Bazi insanlar yerine baglantinin kendisini içine kendi bagli id eklemek için seçin ve bu nedenle kendilerine satarak bir komisyon kazanabilirsiniz. Bunu yapmak son derece uygunsuz, ama etkili bir ürün için 30 $ ödeyerek ve bir 15 $ komisyon kazanç eger, aslinda sadece gerçekten 15 $ ödeyerek oldugunuz anlamina gelir! Bu kadar çok insan aslinda bu yapiyor sonunda Simdi neden görüyorsunuz?

Bahsettigimiz bu durumlarda her ikisinde de, suçlu kesinlikle maruz ortaklik baglantilarindan olmasi gerekir. Ortaklik baglantilarindan maruz, bunlar istismar ve süphe tabi olmak zorundadir – günümüzde bagli kurulus pazarlama gerçektir. Buna bagli olarak, bu, hiç, bu sorunu sahip sona asla böylece, ‘baglanti gizleme’ yöntemleri bazi biraz yatirim yapmak mantikli.

Bunu yapmak için size pahaliya mal olabilir, ama yine de aslinda maruz olmaktan bagli kurulus baglantilari önlemek için yöneterek bu maliyet ve daha fazla yapmak için gidiyoruz!