aninda mesajlasma ve ajanda

Günümüzde, müsterilerin hayatlarini sistematize ve gelistirmek için kullanilabilir yazilim araçlari çok sayida var. Kredi bu mümkün hiç oldugunu ileri teknolojiye gider. Yani, bu yazilimi faydalanmak için bize tüm kalmis. Sabit yazilim bir yazilimdir. Planlanan almak için masaüstü yapiskan yazilimi kullanin.

Biz belirli olaylar ya da görevlerin unutamam ki hemen hemen her yerde üzerine sabit küçük kagit çok renkli parçalari görebilirsiniz. Simdi, dizüstü, masaüstü bilgisayar ya da diger teknoloji gibi her türlü elektronik cihazlar, teknoloji ve modernizasyon hem birlestiren masaüstü yapiskan Notes yazilimi, seçme sansina sahip.

Bu yapiskan baslik gibi not, renk, yazi tipi, vücut özellestirme, boyut özellestirme görünümünü degistirmek için birden fazla seçenek var. Not sopa basligi olusturma tarih ve saati görüntülemek, bu sekilde size ve bu bilgisayarin kullanici sik sik kendi önemli isleri veya tamamlanmasi gereken hedefleri hatirlanacak için önemli olan herhangi bir bilgi gevsek olmayacak. Eger eski ve yeni arasinda ayrim olabilir eski gizleme veya silinmis olmasidir. Bu yapiskan yönetimi ile yapiskanlik yönetebilirsiniz.

Hatta kadar kolay e-posta göndermek gibi, is arkadaslariniza bir yapiskan notu gönderebilirsiniz. Not en kisa sürede kendi IMO senkronize olarak kendi masaüstünde açilir. Bu özellik sayesinde, sirket çalisanlari ve aile için bir hatirlatma birakmak için bu özelligi kullanabilirsiniz. Hizla örgüt içinde meslektaslarina bilgi iletisim kurmak için mükemmel bir araç olarak hizmet verebilir. Sadece tek bir tiklama diger üyelerine bir yapiskan gönderebilirsiniz. Diger bir deyisle, is arkadaslari ve bu bilgileri paylasmak ve tamamen notlarinizi anlayabilecegi.

Siz silene kadar bu küçük renkli simge, sürece istediginiz gibi bilgisayarinizin ekraninda kalacak. Ayni not olarak, bu güncelleme herhangi bir sekilde degistirebilirsiniz. Müsteriler yazilim satin alma ya da bir hizmete kayit ile bu parasi alabilir.

Modern teknoloji hayatlarini düzenlemek ve gelismis için tüketicilere bir sans verdi. Sabit Yazilim günlük görevleri ve hedefleri hatirlatmak için bir yoldur. Live2Support kullanimi kolaydir Masaüstü Yapiskan Not Yazilim sunuyor, hemen kurulum ve tamamen özellestirilebilir sonra baslar. Eger bilgisayarinizin ekraninda renkli önemli notlari yapistirabilirsiniz. Bu bir es, ekip üyesi ve arkadaslar için hatirlatmalar ve yapiskanlik göndermenizi saglar.