e-devlet islemleri ile zaman ve paradan tasarruf etmek nasil

Rutin olarak gerekli izinlerin alinmasi için, hükümetten izin ve onaylari, gelistiriciler, veya mahalle itiraz korumak isteyen kod uygulama için restoran lisans yenileme, gerekli izinler veya plani onaylari gibi: tüm isletmeler ne olursa olsun sanayi, ortak bir süreç vardir.

Yerel, bölgesel veya federal kurumlar ile uyum bakimi faaliyet alanlari arasinda büyük ekolayzer.

Hükümeti ile arayüzü için akilli bir yolu var mi? Nasil anlayisli sahipleri gerekli islemleri tamamlamak için zamani azaltarak rakiplerinden ayirt edilir?

Cevap e-Devlet yazilim ve bizzat karsi internet üzerinden islemlerini tamamlamak için yetenegidir.

1990’larin sonunda bu yana e-Devlet sektöründe sürekli teknoloji iç operasyonlari düzene degil dogrultusunda, is çevrimiçi yapmak için kamu olanagi sunan yatirimlar olarak büyüdü.

Asagidaki adimlar e-Devlet araçlarindan yararlanmak için nasil size rehberlik:

• Online kagit belgeleri arayin. Is web sitelerini ziyaret edin ve “Çevrimiçi Hizmetler” veya sunan simgeler arayin “e-Devlet Araçlari.”

• Bazi programlar bazi vazgeçirmek küçük bir “online islem ücreti,” sarj edin. 2 $ veya 20 $ hatta, sehir genelinde sürüs kaçinarak ve sirada bekleyen deger olabilir: Ama bu düsünün.

• 7/24 tamamlanabilir bir online seçenegi seçmek için çalisanlari egitin. Kisi ayni islemler hükümet is saatleri içinde yapilmalidir, size istediginiz ayni kritik saat kendi müsteri odakli olmak.

• Online para tasarrufu degil, ayni zamanda çevre yardimci olur sadece daha az kagit, esittir. Örnegin, kurumlar insaat projeleri, kagit planlarinin tomarlari üzerinde tasarruf için E-planlari geçmek kadar on kadar yüzde.

Anlayisli isletme sahipleri e-Devlet hizmetlerinin yararlanarak ve hükümet ile daha verimli bir döneme dogru gidiyoruz.