E-ticaret gelisen

Online oldu Hemen hemen herkes duymus ya da kelimeleri ‘e-ticaret’ okuma. E-ticaret elektronik ticaret anlamina gelir ve bazi insanlar da elektronik pazarlama olarak bakin. Bu internet gibi elektronik sistemler üzerinden ürün veya hizmet satin alma ya da satis olusur. Bu ücretsiz reklamlar Filipinler ve satin alma ve satis içerir diger sitelerin artan popülaritesi açiklar.

E-ticaret birkaç çesit ayrilabilir:

* Business-to-is alis ve satis. Ayrica B2B olarak bilinen bu isletmeler arasindaki ticaret islemlerini ifade eder. Bazi örnekler bir toptanci ve perakendeci arasinda, ya da bir üretici ve toptanci arasindadir.
* E-atik. Bu online perakende satis veya sanal storefronts ifade eder. Bazen de sanal alisveris merkezi olarak anilacaktir. Bu global bir erisime sahip, 24 saat bir gün, ve özel bilgi ve siparis etkilesim ve saglama yetenegine sahiptir, çünkü bu sanal merkezleri dogrudan perakende alisveris için uygun yerlerdir.
* Reklam. Internet üzerinden göz ve tek bir reklam karsilasma olmayacak sansi yoktur. Ücretsiz reklamlar Filipinler sunan birçok site, kullanicinin çevrimiçi satmak istediginiz herhangi bir sey için reklam göndermek için izin verir. Öte yandan, site ziyaretçileri göz atmak ve bir ürün satin almak ilgilenen varsa reklam temasa geçebilirsiniz. Online reklam normal internet kullanici e-ticaret yoluyla para kazanmak için firsat sagladi.
* Müzayede. Bu siteler bu açik artirma sitelerinde, kullanicilar öge üzerinde teklif disinda ücretsiz reklamlar Filipinler siteleri çok benzer.
* Online Bankacilik. En yararli e-ticaret çözümleri biri. Tüketiciler artik evlerinin konfor çikmadan çevrimiçi ve çesitli banka islemleri gerçeklestirebilirsiniz. En çok online bankacilik tesis kullanicilarina online olarak faturalari ödemek için izin verir, ve bakiyeleri, ve transfer fonlari kontrol edin.

E-ticaret hem internet kullanicilari ve isletmeler için pek çok avantaji vardir. Internet kullanicilari artik isletmeler düsük isletme maliyetleri ve daha genis pazar ulasmak keyfini çevrimiçi tüm bu ticari islemler yapmanin rahatligini yasayin. Yine de, e-ticaret alaninda çok daha fazla söz vardir ve hizla gelismektedir. Kisa bir süre sonra, her sey fare sadece tek bir tiklama ile elde edilebilir.