Eger ebay tam zamanli gelir yapmayin neden 5 nedenleri

1. Eger satmak için yüksek bir talep ürün yok

Birçok kisi eBay basarisiz olmalarinin bir numarali nedeni satmak için bir kisa kaynagi ürün eksikligi oldugunu. Birçok eBay magaza sahipleri dropshipping ile önceden satin ürün veya davranis is satmak ise, ortalama ebay satici pazara envanter kisa bir kaynagi vardir. Eger bu kategoriye girer, bunun yerine eBay bagli kurulus pazarlama deneyebilirsiniz.

2. Yerine güven insa, ürün satmaya

Is güven tüm ilgili, emin, herkes Apple iPod satiyor, ama senin için bir iPod satin almaliyim neden bilmek istiyorum. Bunu birçok eBay saticilari benzer fiyatlarla ürün satmak bulacaksiniz, henüz siparislerin toplu alir saticilarin belirli bir grup var. Bu saticilarin müsterileri ile güven insa ve müsterilerinizin size güven zaman, onlar da sizden satin.

3. Sizin ürünler out-of-tarih

Internet her zaman degisiyor ve bu nedenle bazi perakende ürünlerinin arz-talep yok. Bu yüksek talep ürünleri yararlanmak ve demir sicakken kar için satmak en iyisidir. Talebi düser sonra, kar marjlari küçülmeye baslar göreceksiniz. Gelecekteki kayiplari önlemek için envanter tasfiye ve bir sonraki ürün geçmek zaman.

4. Çok fazla seyler satmak

birden fazla nis ürünler sunan eBay magazalar / bagli ziyaretçi karistirmayin egilimindedir. Genellikle bu yüzden onlara vermek, belirli bir nis ürün arayan magaza geldi. Teknoloji disli, mumlar ile perakende giyim ile karistirma spor ögeleri önlemek, iyi resmi olsun.

5. Eger ürünlerini pazara vermedi

EBay is karsiliginda müsterilere cezbetmek için harika bir yoldur etrafinda genellikle buzz. EBay sitesinde makaleler saglar ve magaza listeleri göz atmak olarak ziyaretçi eglendirmek. Hatta onlari bültenine abone olsun, bu yüzden tekrar tekrar eBay magaza için dönmeye devam.