Hemen ev is için ivme olusturmak için kullanabileceginiz 4 teknikleri

Kendinize karsi samimi olun. Eger sadece sadece kendi ev is ve çalisma almak için zaman yok düsünün insanlardan biri misiniz? Yalniz degilsiniz. Ben iddia konusmak Birçok kisi yapmak için çok fazla var ve bunu yapmak için yeterli zaman. Onlar kendilerini ve kurumsal kaybeder momentum ve ugrar yenerek kadar rüzgar.

Tam zamanli is, aile yükümlülükleri, iyi muhafaza olmak ve pek çok diger dikkat dagitici kendi is için ivme olusturmak için degil baslica nedenlerdir. Muhtemelen hayatinizin her biri baska yükümlülükleri ikram harcanan bu duygu sarabilir.

Yine de, ben bazi iyi haberler var! Evinizde is ivme olusturmak için zaman bulmak ve en üst düzeye çikarmak olacak. Istediginiz her zaman disari arama ve sadece ev tabanli is için bu noktadan yararlanmak için taahhüt etmektir. Mülkiyet tabanli kurumsal gelismeye yapmak için bir sonraki yöntemleri deneyin.

doc sizin her gün rutin

Yapmak için isteyeceginiz ilk sey sakin bir yer kesfetmek ve program yazmak. Is için hazirlaniyor gibi olaylara doc baslangiç ??ve bitis zamani, yüksek okula çocugunuzun sürüs, günlük is, saglik kulübü zaman ve akliniza baska bir haftalik taahhütleri için gidip. Hafta sonlari ve ev zaman (çogu gereklidir) dahil göz ardi etmeyin.

Bu tren bitirdikten sonra size çalisma haftasi gibi görünüyor ne mükemmel bir görsel olmalidir. Eger haftada açikliklar görmelisiniz. Amaciniz basit olun: isinizde geçirmek için karar verebilirsiniz saat bulmaya çalisir. Yeniden öncelik biraz zaman gerekir.

Sen düzenlendi Zamanlama ile sopa ve yeniden degerlendirin

Yapmak isteyeceginiz bir sonraki sey programi ile birlikte sopa oldugunu. Yeni bir aliskanlik yaratiyor çünkü bu zor olabilir. Eger yeni rutin sarilmak olsun, bu programi yeniden gözden her zaman en iyisidir. Muhtemelen ev is harcamak için daha fazla zaman kesfetmek olabilir.

Programiniza ile birlikte Yapistirma öz disiplin kendini çalismak gerektigi anlamina gelir. Bu yemekten sonra ve yataga çocuklar yerlestirdikten sonra, küçük lig video oyunlari sonra, isten sonra bir yöntem bulmak için önemli oldugu anlamina gelir.

Aileniz unutmayin.

Benim ev vakit geçirmek benim için her zaman bir önceliktir. Benim çocuklar yatakta zaman kurumsal sorunlarini çözmeye çalisan ben daha küçük olan çocuklar var. Ben aksam saatlerinde kullanan evime is geçirmek benim için büyük oldugunu bulmak. Muhtemelen günün en oldukça üyesi olarak görünmektedir.

Bu online is harcamak sevdiklerinize zaman kullanmak için önemliyse, onlar yapiyor olabilir ne bir beklenti var böylece sevdiklerinize iletisim emin olun. Ancak, muhtemelen ailenizle istediginiz noktaya geçirebilirsiniz böylece sadece bir zaman siniri ayarladiginiz savunucusu olabilir. Bu sizin için kararlilik sunacak.

dikkat dagitici kucaklamak

Herkesin hayat bildigi gibi ek program bize kapali atar. Bu mücadele bir alternatif olarak bu gerçegi kucaklamak için büyük çaba. Bebeginiz kadar kalirsa geç, sizin genç için hizmet ile anlasma sakin ve uyu. Eger yapiyor olabilir ne odaklanmak degil için çalisiyoruz. Merak etmeyin. Hazir sonunda ise is yine olacak.

Sizin günlük is geç tutmak önemlidir, o zaman geç çalismaya seçin. Normalde, sadece bir seferinde bir faktör konsantre yüksek oldugunu göreceksiniz. Daha verimli ve etkili olacak. Küçük is yapan ise, seffaf ve suçluluk özgür aklin olan en verimli oldugu.

Çalisirken dikkatini dagitmak için yeni fikirler islemek için, yararli bir MP3 Recorder bir düsünce gelirse bu yüzden rapor ya da bir dizüstü kavramini yazmak mümkün olacak korumak. Muhtemelen her zaman daha sonraki bir zamanda bu düsünceleri öncelik. Ayrica, bunlari mücadele yerine dikkat dagitici ile basa çikma çok daha az güç kullanmakta oldugunuz kesfedeceksiniz.

Bu yüzden kendinizi isletme tarafindan ise kesfetmek zaman ile ilgili iyi bir haber var. Umutsuzluk yok ve sinirli alamadim. Sadece size zaman tam kontrol var aklinizda ve ayni zamanda yalniz sirketleri ivme olusturmak için aliskanliklarinizi degistirebilirsiniz.