kontörlü cep telefonlari avantajlari ve dezavantajlari

Mobil dünyasinda, nasil ön ödemeli cep planlari seçmek? Bu sorunun cevabi cep telefonu plani esnekligi, kablosuz ag durumu ve hizi veya çagri fiyatlandirma ele almaktir.

Cep telefonlari alarak çesitli sözlesmeler vardir, çogu insan ön ödemeli programlari tercih ederler. Bu bir aylik sözlesme için gitmek daha iyi bir alternatiftir. Servis saglayicinin En ön ödemeli hizmetler sunuyoruz. Ekonomik bir kisi veya bir kisi daha sonra ön ödemeli sözlesmeler tercih edebilirsiniz kadar olan mobil servis onun maliyeti kesmek istiyor.

Avantajlari: ön ödemeli cep telefonu kullanmanin çesitli avantajlari vardir. Sizin konusma süresi ayin sonuna kadar egzoz degil gibi, zaten ödemis verdiginiz dakika yararlanabilirler. Hizmetleri bu tür olarak, konusma süresi bütçe kontrolü altindadir ve cep telefonu harcamak ne kadar degisiklik yapabilirsiniz. Bu ön ödemeli mobil hizmetler çok pahali degildir. Ön ödemeli mobil sarj düsük maliyetle kullanilabilir. Çesitli e-ticaret firmalari mobil sarj hizmeti ön ödemeli vardir.

dezavantajlari:
Ön ödemeli mobil konusma süresi sonrasi ücretli hizmetleri daha nispeten yüksektir. Orada dakika sona ermesi ile ilgili kisitlamalar çok. Bizim konusma süresi aniden sona geldiginde bizim için rahatsiz edici. Sonra ekstra konusma süresi almak için bir perakendeci bulmak zorunda. Bu diger halklar bazen ile hemen iletisim kurmak zor.

Bir ön ödemeli mobil sarj seçerken dikkate edilmesi gereken noktalar:

Eger bir ön ödemeli cep telefonu satin almak için planlarken, dikkatli bir sekilde asagidaki ipuçlarini göz önünde bulundurun.
Önce bir ay içinde kullanacagi konusma süresi yaklasik hesaplayin. Aylik hücresel planlarinin çagrisi ile aramalarin maliyetini karsilastirin. Ön ödemeli plan sonrasi bir, tamamen usul ödenen ve sizin için bir tane almak daha iyidir. Ise Örnegin Vodafone Hindistan’da ön ödemeli mobil tipik bir örnegidir. Vodafone Eger ayin sonunda ödeme zorunda dakika veya diger ödemek zorunda birinde iki plan varsa. Gerekirse, dolum paketleri kullanabilirsiniz. Hindistan’in tüm devletlerin etrafinda kontörlü cep kapaklari.

Ön ödemeli cep dahil edilecek tüm özellikleri kontrol edin. Sen ön ödemeli avantajlari zevk bulunmayan bazi özellikleri scarifies olabilir
Mobil. Ön ödemeli cep telefonu yogun cep telefonu kullanmayan kisiler için ve kötü kredi geçmisi olanlar için en iyisidir.