küresel e-ticaret genisleyen kredi karti ötesinde olsun

ABD’de internet üzerinden yapilan satin almalarin çogunlugu kredi veya banka karti ile ödenmektedir. Dünya çapinda, ancak, diger ödeme yöntemleri daha popüler. Aslinda, bazi ülkelerde, satin alma yarisindan daha az kredi karti ile yapilir. Dikkate bu ödeme yöntemleri yapmayiz E-Ticaret çikislari aktif olarak gelir potansiyeli sinirlidir.

Baglamda bu koymak için, son çalismalar dört veya daha fazla ödeme yöntemleri sunan E-Ticaret siteleri% 22 daha yüksek tam hizda dönüstürmek oldugunu göstermektedir. Diger bir deyisle, havaleler, Paypal, otomatik ödeme ve yerel banka transferleri ekleyerek aslinda düsük% 60 seviyesinden düsük% 80 seviyesine bir online tüccar dönüsüm oranini artirabilir. Ile bu ihtiyaci karsilamak için basarisiz, önümüzdeki üç yil içinde sadece Kuzey Amerika’da üzerinde 355 $ Milyar ulasmasi bekleniyor bir tahmin E-Ticaret satin alma hacmi önemli bir is riski olarak nitelendirir.

Daha spesifik olarak, Avrupa’nin online harcama 2011 or kadar Kuzey Amerika bu maç bekleniyor. Ancak, daha fazla Avrupali ??(biraz üzerinde% 60 bir kredi karti tutun Ingiltere, hariç) göre daha gerçek bir kredi karti tutmayin. Anahtar demografik, bu daha da belirgindir: 16 Avrupali ??tüketicilerin% 53 – 24 yas grubunda hiçbir kredi karti var. E-Ticaret sergilenen davranis nedenle tahmin edilebilir: Almanya’dan alimlarinin% 56 elektronik banka havalesi ile ödenir, olarak Hollanda ve Isveç’te olanlarin% 43 olan.

Içi bir E-Ticaret çözümü için ödeme yöntemleri ekleme karmasik ve sorunlu olabilir. Bir kredi karti islem hizmet veya PayPal gibi online ödeme yöntemine baglanirken, Dogrudan Borçlandirma ekleyerek, oldukça basit, elektronik fon transferi veya Almanya’nin Giropay gibi sistemleri kapsamli gelistirme ve evrak gerektirir.

Bu Plimus tarafindan sunulan biri olarak barindirilan E-Ticaret platformu kadar bu karmasikligi ortadan kaldirir. Plimus ile, tüccar dolayli is yaptiklari her bölge için birincil tercih edilen ödeme yöntemleri erisebilirsiniz. Vb ve, Japonya’da, Sanal Para,, Hollanda, Ydeal Almanya’da, tüccar Giropay ve Sofortueberweisung gibi yerel sistemlerine erisim. Onlari tüccar portföyüne eklemek için gerekli ek bu yöntemler için maliyet, ne de entegrasyon oldugu gibi, potansiyel bir 22% dönüsüm büyüme üzerindeki ROI açikça büyüktür.

Sunulan ödeme yöntemleri hakkinda ve Plimus hizmeti hakkinda daha fazla bilgi için daha fazla bilgi için buraya tiklayin.