nasil ebay canavar evcillestirmek için bir is bölüm 1 baslangiç

Ebay satis çagimizin en basarili online is modelleri biridir. Her yerde serbest meslek sahipleri filiz kabiliyetini Onun bulasici. Yeni bir is kurmak artik çok az sagladigi bir lükstür. Terim ‘is kurma’ online her ay 330.000 kere aranir. Tek basina Google is ile ilgili bu ifade için fazla 130 milyon web sayfalari, destek ve tavsiye baslatmak döner. Bir girisim baslatma hakkinda bilgi ararken onlardan biri misiniz? Ya da, is bu yeni girisimler ve start up üzerine baglidir? , Online is her zamankinden çok daha fazla oluyor bir olgudur size oturup masanin hangi tarafinda önemli degil. Bir 9-5er skeptik olarak seçerseniz Ve, size üzerinde eksik biliyorum dn’t!

Farkli online is modelleri ile makale firsatlar bu dizi. Çogu insan kolayca Ebay Internet ve ticaret iliskilendirmek gibi Ebay ile baslayan, mantikli. Bu makalenin okuyuculari Ebay ne habersiz oldugunu tahmin için bir günah olacak, pazar nasil çalistigini, Ebay para kazanma temel yolu nelerdir. (1995 yilindan bu yana Mars tatil edilmis olanlar için kontrol edebilirsiniz Ebaying hakkinda ayrintili bilgi için benim blog). Peki, Ebay bir pazar ve size mal satmak için bir yer verilmektedir. Sen müsterilerinin milyonlarca yaklasik gözlemliyor ve stok alisveris alani ile saglanir ve envanter yönetmek ile saglanir. Yani satmak için mal var ve en iyi uygulamalari ve Ebay karlarini maksimize etmek için ipuçlari ariyoruz söyleyerek varsayalim (Blog kontrol satmak için ürün bulma ile ilgili ipuçlari için) Iste basliyoruz.:

1. Ebay Magazalar: Eger Ebay para kazanmak için her yerde ciddi iseniz, bir dükkan olmasi lazim. Temel alisveris maliyetleri 6/month £ ve ilk 30 gün ücretsiz olsun. Bir dükkanda sürece istediginiz kadar için 3p/month için madde listesine almak. Yani temelde daha ucuz için artik listesine olsun. Bir dükkan serin birçok araç ücretsiz geliyor. Yeni baslayanlar için, Yöneticisi, genellikle TL 4/month maliyeti Pro, haber bültenleri ve diger pazarlama araçlari Satis.

2. Ebay Yazilimlari: Bir profesyonel satici olmak istiyorsaniz ögeleri bir sürü liste ve normal Ebay sekilde liste olacak, yas alacaktir. Turbo Lister bir-olmasi gerekir araci ve ücretsizdir. Bunu ana zaman almalidir. Satis Manager Pro iyi ve bu alisveris ile birlikte alacak. Bu fantastik sizin Ebay islemi otomatik hale getirir. De ücretsiz araçlar disinda yararli vardir: Photobucket görüntüleri barindirmak için, Ebay ücretleri, Auctiva Galeri bu akilli kaydirma galeri kaydinizi vermek için bu 12p/image kaydeder.

3. Hakkimda Sayfa: Ebay Isiniz hakkinda istersen yazmak için özgür el verir Bu sayfa. Bu kartvizit Ebay, aslinda, oldugunu. Çok az insan etkisini tam için kullanabilirsiniz. Bir profesyonel gibi kendinizi pazar için kullanabilirsiniz ve harici bir web sitesi veya blog varsa, URL’yi buraya ekle ZORUNLU!
4. Optimize Sayfa: Simdi nasil çogu aslinda Ebay listeleri de arama motorlari için optimize edilebilir biliyorum. Ama hiçbir sey Google’dan gizler ve çete. Özellikle, dükkan ana sayfa. Tüm basliklar: Basliklar, Kategori basliklari, promosyon kutulari, akilda anahtar kelimeleriniz tutarak optimize edilmelidir.

5. E-posta Pazarlama / Haber Bülteni: Ebay bunlari e-posta haber göndererek müsteri ile temas halinde tutmak için bir firsat verir. Sen Ebay hazir formatlari ile kolay bülten, hazirlamak zorunda. Sen yapabilirsiniz her yerde üyelik formunu koymak zorunda. E-posta pazarlama dönen müsteri almak için önemli bir yoldur.

6. Posta ve Teslimat: Tamam, simdi bu bilmeniz gerekir, ama saçma posta ücretleri sarj ile müsterilerinize rip deneyin asla. Ebay toplum güven ve güvenilirlik dayali ve bu da bireysel Ebay alisveris için geçerlidir. Onun DHL teslimat için sarj ve Royal posta ikinci sinif tarafindan ögeyi göndermek için bir sterlin bubble wrap dogru ekstra ama haksiz sarj etmek için tamam.

7. Uyusmazlik Çözüm ve Geribildirim: saticilar için Geribildirim kural alici bir aldik ancak sonra birakmaktir. Bir gelmeden önce asla terk, size en kisa sürede ödeme var gibi olumlu birakilirsa ne olacak hayal, ve alici bir negatif birakti. Simdi bir sey yapamaz. Ayrica, sadece ödeme ve resmen sekiz gün açik anlasmazlik için yedi gün beklemek. Açikçasi, bu dönemde alici hatirlatmak gerekir. Resmi bir anlasmazlik önlemler bir satici ve Ebay iyi kitap bu sayede olacak 9/10 kez konumunuzu Açilis.

Burada uzayip gidebilir ama detayli Ebay kilavuzlari benim blog ziyaret edin almak için. Ben Ebay profesyonel danismanlik için de kullanilabilir duyuyorum.